Publikohen pamje që nuk i kemi parë kurrë nga fejesa e Goldit dhe Ermirës

Për herë të parë pamje nga fejesa e Gold Ag. Reper patriot, Gold Ag, duket të…

Nëna e tij e ka ditëlindjen, Gold Ag e uron me këto fjalë të ëmbla

Gold AG i bën urimin e veçantë nënës për ditëlindje: Dhuratë nga ne e ke nipin.…

Gold AG zbulon gjininë e fëmijës së parë

Gold AG tregon gjininë e fëmijës së parë, nuk dëshiron që askush të flet për gruan…

Shpërthen Gold AG flet për ‘sherrin’ me Tunën: Është degjenerim te femrat shqiptare

Gold AG flet për ‘sherrin’ me Tunën: Është degjenerim te femrat shqiptare. Arian Agushi apo siç…

Gold Ag në pritje të bëhet baba për herë të parë, tregon se si do ta rris fëmijën e tij

Gold AG do të bëhet së shpejti baba për herë të parë: Fëmijën do ta rris…

Gold Ag dhe bashkëshortja e tij tërheqin vëmendje me pozat nga vetura

Rep-artisti i njohur, Gold Ag, kohëve të fundit është duke marrë vëmendje të madhe nga fansat.…

Befason Ermira, publikon pamje duke u përqafuar me Gold Ag në dhomën e gjumit

Ermira Shkodra tashmë është bërë emër i njohur në estradën shqiptare. Kjo vjen pasi bukuroshja shqiptare…