Home / Tag Archives: arrestohet

Tag Archives: arrestohet

Arrestohet zyrtar i AKPM-së

Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsion, përkatësisht sektori për hetimin e korrupsionit ka arrestuar një zyrtar të Agjencionit Kosovar për Produkte dhe Pajisje Mjekësore (AKPM). Sic njofton Policia, pas një pune operative, është bërë intervistimit dhe më pas arrestimi i të dyshuarit, gjegjësit zyrtarit të AKPM-së, transmeton Indeksonline. Me vendimin e prokurorit, i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Read More »