Festë për Arta Nitajn, sapo mori lajmin e madh

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo u…

Fejohet Arta Nitaj?

Bukuroshja kosovare, Arta Nitaj duket se i ka dhënë fund beqarisë. S’e paku kështu duket në…

Pa botox e fillera, kështu dukej Arta Nitaj në mbrëmjen e maturës

Ja si dukej Arta Nitaj në mbrëmjen e maturës. Një kthim pas në kohë se si…

Arta Nitaj shfaqet natyrale, ky detaj mori tërë vëmendjen në fytyrën e saj

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo u…

Arta Nitaj bëhet gati për të dal, sot po duket si zonjë e vërtetë

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo u…

Arta Nitaj shfaqet e zjarrtë me këtë veshje të ngushtë në palestër

Arta shfaqe e zjarrtë me veshjen e ngushtë në palestër. Arta Nitaj është një emër i…

Arta Nitaj bën ndryshimin e madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo u…

A është kjo e dashura e Butrint Ymerit?

Butrint Imeri publikon fotografi pranë kësaj vajze. Butrint Imeri po promovon klipin e ri muzikor. Këngëtari…

Zbulohet e vërteta, a është Arta Nitaj në lidhje dashurie me Adnan Januzajn?

Zbulohet e vërteta rreth lidhjes së përfolur mes lojtarit Adnan Januzajt dhe modeles kosovare, Arta Nitaj.…

Arta Nitaj bën ndryshimin e papritur në pamje, shikoni si po duket tani

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë. Ajo u…

Do të befasoheni, kështu dukej Arta Nitaj dikur

Arta Nitaj vazhdon të jetë tejet e përfolur në publik. Aktorja sot është e famshme mirëpo…

Arta Nitaj shfaqet si nuse mes shoqeve, organizon festë të beqarisë

Arta Nitaj organizon festë të beqarisë, shfaqet si nuse mes shoqeve të saj. Arta Nitaj është…