Bilbao mposht Atletico Madridin, gara për titull vazhdon të jetë shumë e hapur

Athletic Bilbao ka shokuar Atletico Madridin duke e mposhtur me rezultatin 2:1, të dielën mbrëma. Ndeshja…

Finalja ndaj Ath Bilbaos, a do të starojnë Pique dhe Griezmann?

Pique dhe Griezmann pritet të startojnë ndaj Ath Bilbaos. Barcelona do të përballet me Athletic Bilbao…