Titulli i La Ligas tani është në dorën e Barcelonës

Tani gjithçka është në dorën e Barcelonës Fitorja ndaj Valladolidit sonte edhe pse minimale është jashtëzakonisht…

Gjiganti anglez shihet si favorit për transferimin e Agueros

Chelsea ka dalë si favorit për të transferuar sulmuesin e Manchester Cityt, Sergio Aguero, i cili…

Buzëqeshja ironike dhe plot mllef e Suarezit pasi u zëvendësua kundër Chelseat

Luis Suarez pati një natë për t’u harruar në Ligën e Kampionëve edhe në sezonin e…

Publikohen formacionet zyrtare, Getafe – Atletico Madrid

Getafe – Atl Madrid, formacionet zyrtare Getafe ka përballë liderin e La Ligas, Atletico Madridin në…

Reali të fitojë derbin kundër Atleticos, kjo është dëshira e Koeman

Ronald Koeman dëshiron që Reali të fitojë derbin kundër Atleticos. Koeman shpreson që të dielën mbrëma,…

Për herë të dytë brenda tre ditësh, Levante “shokon” Atl Madridin

Levante “shokon” Atl Madridin. Atletico Madrid dhe Levante janë ndeshur në kuadër të xhiros së 24-të…