Home / Tag Archives: atletico

Tag Archives: atletico

Super derbi Atletico Madrid- Real Madrid, formacionet

Super derbi Atletico Madrid- Real Madrid, formacionet

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme për derbin e Madridit mes Atleticos e Realit. Atletico Madridi dhe Real Madridi do të përballen sonte nga ora 20:45, deri i parë ky në stadiumin e ri, “Wanda Metropolitano”. “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të të dyja skuadrave ku në …

Read More »

Katastrofë për Griezmannin

Katastrofë për Griezmannin

Atletico Madridi nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në xhiron e shtatë në La Liga duke barazuar 0:0 me Leganes. Sulmuesi francez, Antoine Griezmann, ka zhgënjyer me paraqitjet ndaj Leganes, ku Atletico Madridi barazoi 0:0. Sipas faqes për histori dhe statistika “Opta”, Griezmann nuk ka regjistruar …

Read More »