babastars – Kosova Today News
Home / Tag Archives: babastars

Tag Archives: babastars

Ҁfarë po ndodh me ҁiftin…Marina e heqë mbiemrin e Getit…

Ҁfarë po ndodh me ҁiftin…Marina e heqë mbiemrin e Getit…

Moderatorja dhe prezantuesja, Marina Vjollca këtë verë që lamë pas i dha fund beqarisë. Ajo dhe lideri i grupit ‘’Babastars’’ Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. E, siç e do zakoni gruaja merrë mbiemrin e bashkëshortit poashtu edhe Marina.Bukuroshja javë më parë përbri mbiemrit të vajzërisë kishte shtuar …

Read More »
Shfaqen ne !