Këta janë dhjetë kandidatët e AAK-së për kryetarë të komunave

Dhjetë kandidatët e AAK-së për kryetarë të komunave. Tashmë kanë filluar të zyrtarizohen kandidaturat për kryetar…

AAK merr vendim për Albena Reshitajn pasi qëndroi kur u votua Vjosa Osmani presidente

Kryesia ka marrë vendim Kryesia e Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës, dega në Suharekë, e ka…

Haradinaj për iftar në Suharekë

AAK në Suharekë Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj me disa anëtarë të partisë sot ishin në…

Diploma me vulë të Serbisë në Zyrën në Suharekë

Zyra në Suharekë lëshon diploma me vulë të Serbisë. Qendra për Aftësim Profesional “Neë Born Master”…

Shyhretja dhe Halil Kastrati darkojnë së bashku, ky detaj merr vëmendjen

Shyhrete Behluli dhe Halil Kastrati darkojnë së bashku. Në Gjinoc të Suharekës dy muaj më parë…

Dëme të mëdha në Suharekë nga reshjet e shiut, publikohen pamjet

Reshjet e shiut shkaktojnë dëme në Suharekë, kryetari i komunës publikon fotot. Kreu i Komunës së…

Tre mësimdhënës të infektuar me koronavirus në Suharekë, Muharremaj pro vazhdimit të mësimit

Tre mësues në Suharekë janë konfirmuar pozitiv me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit në mesin…