Home / Tag Archives: ballkanit

Tag Archives: ballkanit

SBASHK-u mban Kongresin e 7-të zgjedhor

SBASHK-u mban Kongresin e 7-të zgjedhor

Do të ketë mysafirë nga sindikatat e Ballkanit, Evropës, kryeministri, ministra dhe mysafirë vendorë Sot me fillim nga ora 11:00, mbahet Kongresi i 7-të zgjedhor i të Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës (SBASHK). Në Kongres, përveç 162 delegatëve nga e tërë Kosova, do të jenë pjesëmarrës në… VAZHDO LEXIMIN

Read More »