Home / Tag Archives: barazimi

Tag Archives: barazimi

Katastrofë për Griezmannin

Katastrofë për Griezmannin

Atletico Madridi nuk ka mundur të marrë më shumë se një pikë në xhiron e shtatë në La Liga duke barazuar 0:0 me Leganes. Sulmuesi francez, Antoine Griezmann, ka zhgënjyer me paraqitjet ndaj Leganes, ku Atletico Madridi barazoi 0:0. Sipas faqes për histori dhe statistika “Opta”, Griezmann nuk ka regjistruar… VAZHDO LEXIMIN

Read More »