Home / Tag Archives: barcelones

Tag Archives: barcelones

Rita Ora “djeg” plazhet e Barcelonës dhe çmend meshkujt me superformat e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka filluar pushimet sërish. Ajo është fotografuar duke pushuar në një jaht në brigjet e Barcelonës, ku pranë janë dhe disa miq. 27-vjeçarja ka bërë shpesh herë pushime në det gjatë kësaj vere dhe ka treguar se linjat trupore mbeten të përsosura. E veshur me bikini të verdha, ajo duket se po relaksohet nën rrezet e diellit. Nuk dihet nëse pranë këngëtares është dhe i dashuri Andrew, me të cilin u fotografua në skena intime para pak kohësh. 1 nga 10 BGUK_1293157 - Barcelona, SPAIN - *EXCLUSIVE* - British Singer Rita Ora pictured posing on a yacht in Barcelona. The singer was seen in a metallic bikini with her sister and friends relaxing on a luxury yacht in the harbor in Barcelona before going for some shopping in the City center.nnPictured: Rita OrannBACKGRID UK 19 JULY 2018 nnUK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.comnnUSA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.comnn*UK Clients - Pictures Containing ChildrennPlease Pixelate Face Prior T..

Read More »