Home / Tag Archives: bashkeshortes

Tag Archives: bashkeshortes

Xeni reagon ashpër: E gjithë familja jemi shëndosh e mirë

Xeni reagon ashpër: E gjithë familja jemi shëndosh e mirë

Disa raportime në rrjetet sociale, nga portale ‘të rreme’, lidhur me vdekjen e bashkëshortes së Shkëlzen Jetishit, po dalin të jenë të pavërteta. Këngëtari ka përdorur rrjetin social për të treguar të vërtetën në lidhje me lajmin që u përfol. “Familjare, miq,dashamire ,shoke…po qarkullon ne nji portal se kam pase …

Read More »

Pishina, shtretër prej kadifeje dhe masazhe relaksuese: Hoteli i parë për qen në Azi, aty ku nata kushton 70 dollarë (Foto)

Pishina, shtretër prej kadifeje dhe masazhe relaksuese: Hoteli i parë për qen në Azi, aty ku nata kushton 70 dollarë (Foto)

Shtretër prej kadifeje në suitë dhe 70 dollarë nata, pishina, përkëdhelje dhe masazhe relaksuese, asistencë mjekësore 24 orë në 24 dhe birra joalkoolike nga Belgjika. Në luxury hotel Critterati të Gurgaon (Indi) e dinë shumë mirë si ti përkëdhelin klientët e tyre me katër këmbë. Struktura e Deepak Chawla dhe …

Read More »

Nusja e Besnik Qakës shtatzënë !

Nusja e Besnik Qakës shtatzënë !

Dasma e tij me Lolita Begollin zuri vend në shumë rubrika rozë këto ditë, dhe po vazhdon ende të jetë ndër temat kyçe të ditës Ai sot në një postim në llogarinë e tij i kushtoi fjalë zemre bashkëshortes, me të cilën kurorëzoi dashurinë. Burime të revistës Kosovarja mësojnë se …

Read More »