bashkeshortja – Kosova Today News
Home / Tag Archives: bashkeshortja

Tag Archives: bashkeshortja

Ariana pa grim, do ju shokoj!

Ariana pa grim, do ju shokoj!

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, Ariana, shfaqet përherë gjithë stil e sharm. Ndonëse nënë e tre fëmijëve, ajo e ka ruajtur dhe kultivuar edhe më tej pamjen e freskinë, duke u bërë përditë e më e bukur. Njëra ndër nuset më të përfolura të estradës, duket mirë edhe …

Read More »

Ja sa e bukur duket gruaja e Sevdai Radogoshit

Ja sa e bukur duket gruaja e Sevdai Radogoshit

Humoristi nga Gjakova, Sevdai Radogoshi, që nuk ndalet së prezantuari projekte të reja, së shpejti prezanton edhe projektin e ri për Vitin e ri. Përkrah tij do të jetë edhe Rasim Thaçi-Cima, e dyshja e kanë përgatitur një kollazh kujtimesh nga skeçet me Lecin e ndjerë. Përtej punës, Sevdai Radogoshi …

Read More »

Valdrin Sahiti po bëhet baba i një vajze apo djali?

Valdrin Sahiti po bëhet baba i një vajze apo djali?

Dizajneri kosovar, Valdrin Sahiti, këtë vit i ka dhënë fund beqarisë dhe është martuar. Ai dhe bashkëshortja Edita Ramadani pas martesës kanë zbuluar se po presin fëmijën e tyre të parë që në jetë do të vijë së shpejti. Lajmi.net përmes burimeve të veta, ka mësuar se çifti Sahiti po …

Read More »
Shfaqen ne !