Home / Tag Archives: bashkeshortja

Tag Archives: bashkeshortja

Ish-bashkëshortja u gjet e pajetë në shtëpi, reperi i njohur prek me dedikimin e tij

Para disa ditësh aktorja dhe modelja Kim Porter i ka shokuar të gjithë kur u gjet e pa jetë në shtëpinë e saj. 47 vjjeçare po merrte mjekime për pneumoninë por është ende e paqartë shkaku i vdekjes. Ditën e djshme aktores i është dhënë lamtumira e fundit, por siç duket reperi Diddy që është dhe ish burri i saj nuk po mësohet dot me këtë ide. Meqenëse një pjesë të jetës e kanë kaluar së bashku, ai ka zgjedhur momentet më pikante dhe i ka publikuar në ‘Instagram’ së bashku me një dedikim. “Tre ditët e fundit jam përpjekur të zgjohem nga ky makth. Por nuk kam mundur. Nuk e di se çfarë do të bëj pa ty zemër. Më mungon kaq shumë. Sot do të bëj nderime për ty, do të përpiqem të gjej fjalët për të shpjeguar marrëdhënien tonë të pashpjegueshme. Ishim më shumë se miq të ngushtë, ishim më shumë sesa shpirtra binjakë. Ishim një dreq gjëje tjetër!”, shkruan reperi. Gjithashtu reperi ka publikuar në Instagramin e tij një video me fotot e aktores në kohën kur ato ishin bashkë, duke kujtuar moment..

Read More »

Justin Timberlake dhe bashkëshortja shesin shtëpinë super luksoze

Çifti shumë i preferuar Justin Timberlake dhe Jessica Biel kanë shitur shtëpinë e tyre luksoze në Neë York, pas disa përpjekjesh. Këngëtari dhe aktorja e Hollivudit e shitën 6.35 milionë dollarë duke pësuar humbje në krahasim me shifrën që e kishin blerë. Raportohet se çifti ka humbur 200 mijë dollarë në këtë rast, pasi kishte tentuar edhe më parë ta shiste me vlerë më të lartë, por pa rezultat. Në fotografi duket qartë luksi brenda kësaj shtëpie të mrekullueshme, e cila ka një hapësirë të madhe dhe plot ambiente të këndshme. J.K The post Justin Timberlake dhe bashkëshortja shesin shtëpinë super luksoze appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Po fejohet djali i tyre, ja si janë veshur Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij

Gjatë ditës që lamë pas Gazeta Express publikoi lajmin se ditën e sotme çifti i njohur i shoëbizit Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të lidhen në fejesë. Gjithashtu Gazeta Shqiptare ka publikuar disa foto ku shfaqen ish-kryeministri Sali Berisha dhe bashkëshortja e tij Liri Berisha duke u drejtuar për në festë. Zonjën Liri e shohim mjaft elegante duke zgjedhur një kostum të gjatë në ngjyrë turkeze për këtë event të rëndësishëm në familjen e tyre. Mbetet për t’u parë se cila ka qenë zgjedhja e Arminës.

Read More »

“Flinte gjumë herët”, bashkëshortja braktis Bob Sinclar

Historitë e dashurisë nuk përfundojnë gjithmonë me fund të lumtur. Dhe ky është rasti i Bob Sinclar dhe ish-gruas së tij Ingrid. Ata i dhanë fund martesës së tyre 20-vjeçare dhe një burim ka treguar arsyen e ndarjes. “Bob shkonte në shtrat shumë heret, nuk dilte për darka, jeta e tij ishte shumë e mërzitshme për Ingrid që donte të argëtohej dhe të jetonte jetën,”-tha burimi duke shtuar se Bob nuk e priste ndarjen. Mediat raportojnë se kjo ngjarja do ta shkatërrojë DJ. Çifti, të dy rreth 50-vjeç, kanë një vajzë Paloma, 15 vjeçe. Ata u njohën në moshë shumë të re në Paris. The post “Flinte gjumë herët”, bashkëshortja braktis Bob Sinclar appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Kjo është bashkëshortja e 2po2

Reperi Besnik Canolli apo siç njihet për publikun 2po2 është më i rezervuar sa i përket jetës private. Ndonëse është i martuar prej vitesh të rralla janë rastet kur shfaqet me familje në rrjetet sociale, shkruan lajmi net. Reperi i gjeneratës së vjetër preferon që të mos ekspozohet tejet shumë gjersa sot ka vendosur të ndajë një foto me bashkëshorten. Ata siç duket kanë nostalgji për kohën kur ishin fëmijë teksa shihen të jenë ulur në një park me lojëra. 2po2 para pak javësh ishte i ftuar në emisionin “Mirage” që është prodhim i lajmi.net, ku rrëfeu shumë të pathëna sa i përket jetës private dhe karrierës profesionale, që mund t’i ndiqni në storien e mëposhtme.

Read More »

Bashkëshortja e Adem Demaçit me rrëfim emocionues për jetën e tyre

Ajo lot në sy rrëfeu edhe sfidat, me të cilat janë ballafaquar ajo dhe dy fëmijët e saj. Në rrugëtimin e emisionit ”Mbresë”, një nga personalitetet, që ka rrëfyer mbresat e saj është edhe bashkëshortja e Adem Demaçit, zonja Xhemajlie Hoxha Demaçi. Ne do t’ua risjellim mbresat e saj, të cilat fillojnë me momentin e burgosjes së Adem Demaçit, si kishin shkuar policia serbe për ta arrestuar, çfarë iu ka thënë Adem Demaci dhe shumëçka tjetër nga ky moment. Zonja Xhemajlie Hoxha Demaci, me lot në sy rrëfeu edhe sfidat, me të cilat janë ballafaquar ajo dhe dy fëmijët e saj, Shqiptari dhe Abetarja, vetëm pse ishin familjarët e Adem Demacit.

Read More »