Veliaj i përgjigjet Kryemadhit me dokumentin zyrtar: Dilema është, duhet çuar për shpifje apo për mjekim?

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj i është përgjigjur me dokumente kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi lidhur…

Tërmeti i fuqishëm, Veliaj: Lutjet tona u drejtohen miqve tanë në Izmir & Samos

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka shprehur solidarizimin e Tiranës me popullin turk dhe atë grek…

Veliaj: Mirënjohje qytetarëve që mbajnë maska në autobusë, Policia Bashkiake s’është aty për gjoba, por si…

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj e ka nisur mëngjesin e sotëm me një falënderim për të…