Tag: bashkuorainfo | Kosova Today News
Home / Tag Archives: bashkuorainfo

Tag Archives: bashkuorainfo

Më e bukur Lulja e Medës apo kunata e saj?

Më e bukur Lulja e Medës apo kunata e saj?

Lulja e Medës këtë verë ishte më e komentuara e mediave, kjo për shkak të synetisë së djemve të saj që bëri bujë në media, përcjell ORAinfo. Mirëpo ende nuk e keni parë kunatën e saj, të cilën vetë Lulja na prezanton. Të zbukuruara për dasma, Lulja dhe kunata e …

Read More »
Shfaqen ne !