Publikohet orari i të gjitha ndeshjeve çerekfinale të Europa League

Publikohet orari i të gjitha ndeshjeve çerekfinale të Europa League. Janë kompletuar tashmë 8 çiftet çerekfinaliste…

Sevilla mposht Romën, kualifikohet në çerekfinale të Europa League

Sevila është kualifikuar në çerekfinale të Europa League. Sevilla është skuadra e radhës që ka prerë…

Milan dhe Leverkusen nisin ‘luftën’ për yllin e madh

Milan dhe Leverkusen në garë për Godfrey. Rënia e Norvich City nga liga e ka bërë…

Milan në garë për të transferuar talentin 33 milionësh, por po sfidohet nga klubi gjerman

Milani ka hyrë në garë seriozisht për mbrojtësin e Norwich City, Ben Godfrey, por përballet me…

‘Fshesa’ Chelsea do të largojë 9 lojtarë

Chelsea e nxjerr Kanten në shitje bashkë me 8 lojtarë të tjerë. Chelsea ka vendosur t’i…

Leart Paqarada zyrtarizohet të ekipi i ri

Leart Paqarada ndërron skuadër, por mbetet në futbollin gjerman. Leart Paqarada është bërë me skuadër disa…

Chelsea fillon negociatat për sulmuesin e njohur

Skuadra e Chelseas ka filluar negociatat për sulmuesin e njohur. Sipas Sky Italia, Chelsea ka filluar…

Tri skuadra nga Bundesliga vihen pas Calhanoglu

Tri skuadra nga Bundesliga kërkojnë Calhanoglu. Hertha Berlin, RB Leipzig dhe Schalke janë të interesuara për…

Milan nis bisedimet për lojtarin 30 milionësh të Barcelonës

Një ndërmjetës ishte i pranishëm në Casa Milan të hënën për të diskutuar për lojtarin e…

Po largohet nga Chelsea, mësohet skuadra e re e yllit të madh

Lojtari i njohur po largohet nga skuadra e Chelsea. Kai Havertz ka bërë zgjedhjen e tij.…

Chelsea po bëhet gati për një goditje tjetër të madhe

Chelsea pranë një goditje tjetër të madhe në merkato. Vera do të jetë mjaft e nxehtë…