PSG- Bayern Munich, formacionet zyrtare

Formacionet zyrtare: PSG dhe Bayerni në një tjetër duel titanësh. Paris Saint-Germaini dhe Bayern Munichu zhvillon…

Zbulohet arsyeja e largimit të Navas nga Reali

“Zidane nuk donte ta largonte Navasin” Paraqitjet e mira të portierit Keylor Navas te PSG-ja janë…

Mbappe shënon, Start i mrekullueshëm i PSG-së, Neymar asiston

Mappe shenon. Paris Saint Germain i ka shënuar gol Bayern Munichut pas vetëm tre minutave lojë…

Ylli i Bayern Munich rezulton pozitiv me koronavirus

Gnabry pozitiv me koronavirus, Bayerni pa dy yjet ndaj PSG-së. Bayern Munich do të duhet t’ia…

Dëshiron të luajë për Realin ose Barcelonën, Alaba refuzon dy gjigantët evropianë

Alaba refuzon dy gjigantët evropianë, dëshiron të luajë për Realin ose Barcelonën. Mbrojtësi i Bayern Munichut,…

Ylli i Real Madridit rënditet i treti, Messi lojtari me formën më të mirë në botë

Lionel Messi lojtari me formën më të mirë në botë, ylli i Realit rënditet i treti.…

Ylli i Bayern Munichut dënohet me 50 mijë euro, kjo është arsyeja

Lojtari i skuadrës së Bayernit është dënuar me 50 mijë euro. Ylli i Bayern Munichut, Kingsley…

Laporta në aksion, Barcelona arrin marrëveshje me yllin e Bayern Munich

Barcelona thuhet se ka arritur marrëveshje personale me Alaban Mbrojtësi i Bayern Munichut, David Alaba, me…

Lazio – Bayern Munich, publikohen formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Lazios dhe Bayern Munichut. Lazio do të mirëpres Bayern Munich sonte…

E konfirmon Bayerni, ylli i skuadrës pozitiv me koronavirus

Ylli i skuadrës së Bayernit ka rezultuar pozitiv në testin për koronavirus. Konfirmohet zyrtarisht lajmi i…