Bebe Rexha e “kall” për 28 Nëntor, iu bashkohet mërgimtarëve në New York

Bebe Rexha iu bashkohet mërgimtarëve në paradën e organizuar për 28 Nëntor në New York. Bebe…

Bebe Rexha mahniti të gjithë, shfaqet e veshur me fustanin më të veҫantë

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Pos…

Bebe Rexha u tregon të gjithëve që është shqiptare, ngjyros flokët me ngjyrat e flamurit

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Pos…

Me një pëlhurë të hollë dhe pa reçipeta, Bebe Rexha shfaqet përvëluese në videon e fundit

Bebe është shfaqur tejeprovokuese në videon e fundit. Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është një…

Revista britanike: Këngëtarët shqiptarë po pushtojnë botën

Prestigjiozja “The Economist” ua dedikoi një artikull këngëtarëve shqiptarë që po shënojnë suksese në arenën ndërkombëtare.…

Më në fund Bebe Rexha publikon foto me të dashurin e ri, ai është një mashkull i parezistueshëm

Këngëtarja Bebe Rexha, duket e mahnitshme në fotografitë e fundit. Bebe Rexha, u përfol së fundmi…

Zbulohet i dashuri i ri i Bebe Rexhës

Bebe Rexha po dëshmon se jeta e saj e dashurisë nuk është ‘një rrëmujë’ siç ka…

Festë romantike, dalin pamjet nga ahengu i Bebe Rexhës

Pamje nga festa e ditëlindjes së Bebe Rexhës. Këngëtarja e njohur me famë botërore, Bebe Rexha…

Fushata pati sukses, Apple vendos Kosovën në hartë

197 mijë e 175 persona të cilët e kanë nënshkruar peticionin “Put Kosovo on Apple Maps”,…

Pasi doli nga operacioni, Bebe Rexha pranoi një dhuratë shumë të bukur

Këngëtarja shumë e njohur, Bebe Rexha nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ajo u desht…

Bebe Rexha në gjendje aspak të mirë shëndetësore, detyrohet t’i nënshtrohet një operacioni

Këngëtarja shumë e njohur, Bebe Rexha nuk është në gjendje të mirë shëndetësore. Ajo do të…

Rita Ora i drejtohet kompanisë “Apple”: Vendosni Kosovën në hartën tuaj

Thirrjet për kompaninë “Apple” për përfshirjen e Kosovës si shtet në hartën e saj po vazhdojnë.Artistja…