Home / Tag Archives: befasoheni

Tag Archives: befasoheni

Do të befasoheni sa shumë i ka ngjarë djali Adelinës

Do të befasoheni sa shumë i ka ngjarë djali Adelinës

Adelina Ismajli u bë nënë dhe e mabjti për një kohë të gjatë fshehur djalin e saj. Por pas rikthimit të saj, Adelina nuk mund ta shpëtojë nga mediatizimi të voglin, si gjithë fëmijët tjerë të ‘shoëbizit’, përcjell ORAvip. Një fotografi e ëmbël nënë e bir tregon sa shumë ngjajën …

Read More »

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other