Home / Tag Archives: befason

Tag Archives: befason

Kapiteni i Lazios befason pas fitores kundër Milanit

Kapiteni i Lazios, Senad Lulic, foli me Rai Sport pas përfundimit të ndeshjes Milan-Lazio. Ai ka thënë se Lzio me plotë meritë është kualifikuar në funalën e Kupës së Italisë. “Ne e merituam këtë finale, kemi kualitet dhe e dinim se mund të shënonim në San Siro, ishim kompakt dhe …

Read More »

Deputeti slloven befason kolegët nga Parlamenti Evropian, merr duartrokitjet e tyre (Video)

Ndërsa përfundoi sesioni i fundit i Parlamentit të tanishëm Evropian, një deputet slloven mori mundësinë për të dhënë një shfaqje muzikore. “Është përgjegjësia jonë të mbajmë Evropën së bashku. Le të rindërtojmë Notre-Dame dhe Gëzuar Pashkët”, tha Lojze Peterle për kolegët e tij, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi. Ai …

Read More »