Home / Tag Archives: befason

Tag Archives: befason

Lamtumirë Monaco, Falcao befason me vendimin e tij

Atletico Madrid dhe Valencia njoftohet se janë duke marrë parasysh lëvizjen e sulmuesit të Monacos Radamel Falcao këtë verë. Falcao gëzonte një sezon tjetër produktiv me rrobat e Ligue 1, duke gjetur rrjetën në 16 raste në të gjitha garat, por duket se ai do të përfundojë në La Liga …

Read More »