Home / Tag Archives: befason

Tag Archives: befason

Gili shfaqet në krahët e ‘Sahit Plisit’, befason me fustanin e veshur

Këngëtarja e njohur Gili është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare, dhe një ndër më të dëgjuarat këngëtare ndër vite në Kosovë. Këngët e saj si ‘Prishtina’, ‘Unë pa ty’ e të tjera janë këngë që do të mbesin përherë në kujtesën e publikut, përcjell ORAinfo. Gili është mjaft aktive në rrjete sociale ajo bën fotografi nga jeta e saj profesionale dhe private. Ajo ka marrë pjesë në një konfertë i organizuar për nderë të 11 vjetorit të pavarësisë së Kosovës. Gili me këtë rast ka publikuar një foto me kolegun e saj Vedat Bajramin, i cili në këtë foto shfaqet në rolin e ‘Sahit Plisit’. Me fustan të gjatë dhe me dizajnë unik, Gili po shkëlqen me pamjen e saj. /ORAinfo/

Read More »

E veshur me pallto dhe xhinse, Shkurte Fejza befason me dukjen e saj

Është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku. Shkurte Fejza dhe vajza e saj, Gresa janë dy nga emrat e njohur të estradës, të cilat jo rrallëherë janë pjesë e media rozë. Përveç angazhimeve të ndryshme në karrierë, dyshja janë aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat hedhin imazhe dhe video të ndryshme për ndjekësit e tyre. Sot në këtë ditë vikendi, Shkurta me të bijën kanë shkuar në shtetin e Novegjisë, nga i cili kanë hedhur disa imazhe të bukura para disa ndërtesave të larta, shkruan rtv21.tv Këtë e ka bërë të ditur, autorja e hitit “Kam Nje Lot Me Pikon Si Ar” përmes disa imazheve të bukura të hedhura për 38 mijë ndjekësit e saj në instagram.

Read More »

Të gjithë festojnë Pavarësinë, e Lulja niset për dasmë, befason me fustanin

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës. Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në një dasmë. Përmes kësaj foto ajo e ka uruar shoqen e saj për ditelindje. Në ditën e Pavarësisë së Kosovës, Lulja nuk ka bërë ndonjë urim për këtë rast./ORAinfo/

Read More »

Befason Real Madridi, futet në garë për këtë lojtar

Duket se Real Madridi është duke bërë përgatitjet për afatin e ardhshëm kalimtar. Juan Fernando Quintero, i cili shkëlqeu me Kolumbinë në Kampionatin Botëro, Rusia 2018, tash ka përfunduar në radarin e Real Madrid. Quintero ka pasur paraqitje të mira edhe me skuadrën e River Plate, dhe ‘AS’ raporton se Real Madrid po interesohet për të, transmeton lajmi.net. Lojtari luan si i huazuar tek River Plate, pasi kartoni i tij i takon skuadrës nga Portugalia, Porto. Quintero ka një klauzolë liruese prej 22 milionë eurove, shifër kjo që nuk është e papërballueshme për Real Madrid.

Read More »

Befason Albëria, ja në çfarë gjendje e ka publikuar vajzën e saj

Albërie Hadërgjonaj është shumë e lidhur me vjazat e saj. Albërie Hadërgjonaj ka postuar në Instagram disa video, në të cilat shfaq vajzën e saj, Anxhelinën, shkruan lajmi.net. Anxhelina po pozonte në një vaskë të mbushur me para, ndërsa kishte veshur xhinse dhe një bluzë rozë. “Hajde u lafshi me pare moqt e mi”, ka shkruar Albëria. Për ndryshe, Anxhelina Hadërgjonaj ka paralajmëruar rikthimin e fuqishëm në skenën muzikore.

Read More »

Luana Vjollca kapet mat me të dashurin në aeroport, kjo foto ju befason

Luana Vjollca është në një lidhje me biznesmenin nga Kosova prej disa vite. Ajo është një nga moderatoret më të suksesshme të momentit. Provat kanë treguar se ajo është gjithmonë më e kërkuar. Emisionin i fundvitit në Top Channel theu rekorde shikueshëmri, ku i ftuar ishte Flori Mumajesi me grupin ‘Threedots’. Mirëpo, duket se Luana ndonëse diskutohet kudo, ka vendosur që jetën private ta mbajë larg mediave. Prej disa vitesh Vjollca është në një lidhje me biznesmenin nga Kosova, Krenar Cocaj. Edhe pse nuk ka konfirmuar asgjë, Luana është fotografuar herë pas here me të në ambjente të ndryshme. Moderatorja seksi është krejtësisht e mbuluar me një veshje të zezë. Ajo ka vendosur syzet e zeza dhe një kapele të zezë, për të mos u dalluar në mesin e turmës nga njerëzit e thjeshtë. Kujtojmë që Cocaj më parë ka qenë i lidhur me këngëtaren kosovare Dafina Zeqiri.

Read More »

Ish ylli i Milanit befason me këto fjalë për Ramosin

Legjenda e Milanit, Alessandro Costacurta ka vlerësuar se paraqitja e kapitenit të Real Madridit, Sergio Ramosit ndaj Ajaxit, ishte më e mira që e ka parë ndonjëherë. Costacurta, ka vetëm fjalë të mira për mbrojtësin dhe kapitenin e Real Madridit, Sergio Ramos, raporton Gazeta Express. Ai shkëlqeu në fitoren e Los Blancos prej 2-1 në Champions League kundër Ajaxit dhe sipas Costacurtas, që e ka veshur fanellën kuqezi për 20 sezone, paraqitje e 32-vjeçarit ishte e një niveli tjetër. “Paraqitja e Ramosit kundër Ajaxit ishte një ndër paraqitjet më të mira defensive që kam parë ndonjëherë”, deklaroi Alessandro Costacurta. Alessandro Costacurta (Milan legend): “Ramos’ performance against Ajax ëas one of the best defensive performances I’ve ever seen” Paraqitjen e mirë të spanjollit, e ka zbehur kartoni i verdhë që mori, që raportohet të ketë qenë i qëllimshëm, në mënyrë që të humbasë takimin e kthimit dhe për të qenë i pastër në çerekfinale. UEFA tashmë ka nisur hetimet dhe nëse shoh..

Read More »

Elitën po e ‘transformon’ shtatzënia, iu befason me pamjen e sotme

Edhe pse u bë e njohur si moderatore, ishte lidhja e saj me Gjikon ajo që e bëri edhe më të njohur Elita Rudin. Në shtator të vitit të kaluar ata bënë dasmën e tyre dhe pak ditë më pas u kuptua që Elita është shtatzënë në fëmiun e tyre të parë, përcjell ORAinfo. Gjatë kësaj kohe Elita ka ndryshuar shumë e këtë e kemi vërejtur në fotot që i poston pothuajse çdo ditë. E në një foto që e ka postuar së fundi, Elita duket shumë bukur ndonëse duket krejtësisht ndryshe./ORAinfo/

Read More »

Të hiqet apo jo taksa, Zeka befason me qëndrimin e tij

Milaim Zeka ka folur edhe njëherD për taksën ndaj produkteve të Serbisë. Ai kërkuar që të mbrohen marrëdhëniet e mira me Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ai e ka quajtur të drejtë propozimin e të parit të PDK’së Kadri Veseli për pezullim të taksës 100 për qind ndaj produkteve me prejardhje serbe dhe boshnjake. “Duhet të pezullohet taksa dhe kërkesa për pezullim të taksës për 120 ditë është shumë e drejtë’, tha Zeka. “Kemi hy në një krizë dhe konfrontim të ashpër me BE dhe SHBA. Është serioze sepse nuk është për tu tallë kur kanë ardhur sinjale edhe nga njeriu kryesor i Merkel’, tha deputeti i Nismës Socialdemokrate. “Efekti i taksës 100 për qind është mbërri”, tha Zeka. Kryeministri Ramsh Haradinaj edhe sot ka përsëritur se taksa 100 për qind do të vazhdojë të jetë në fuqi.

Read More »

Iu befason ‘Xhesika’, ‘sfidon’ temperaturat e ulëta me këtë veshje

Arta Nitaj u bë e njohur në serialin “O Sa Mire” me rolin e saj si ‘Xhesika’. Ajo përveq talentit të aktrimit komentohet mjaft shumë edhe për stilin e saj të veqantë. Aktroja ëahtë mjaft ative edhe në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj. E sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me një pallto plot me pupla dhe që e bën të duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Read More »