befasuar – Kosova Today News
Home / Tag Archives: befasuar

Tag Archives: befasuar

Ky futbollist shqiptar ka befasuar Ronaldon!

Ky futbollist shqiptar ka befasuar Ronaldon!

Pas 17 xhirove në Spanjë, Bardhi renditet në mesin e 30 golashënuesve më të mirë në La Liga, me katër finalizime, besoni apo jo, aq ka edhe Cristiano Ronaldo. Bardhi ka shënuar katër gola në La Liga, aq sa Cristiano. Mesfushori shqiptar i talentuar, Enis Bardhi, po vuan në ndeshjet …

Read More »

Manchester United ia merr nga dora super-lojtarin Chelseas

Manchester United ia merr nga dora super-lojtarin Chelseas

Philipp Max është duke i befasuar Manchester Unitedin dhe Chelsean me lojën e tij. Mbrojtësi gjerman që luan në krahun e majtë është duke treguar një formë tejet të lartë në këtë sezon te Augsburgu. Kështu, Chelsea dhe Manchester United duan që Philipp Max të jetë në skuadrën e tyre, …

Read More »
Shfaqen ne !