Po bëhet çdo ditë e më e bukur, Xhensila mahnitëse në foton e fundit

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…

Në pritje të ëmbël? Xhensila Myrtezaj jep lajmin e madh

Xhensila Myrtezaj në pritje të ëmbël? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të…

Në këtë vend janë ‘arratisur’ Besi dhe Xhensila

Xhensila dhe Besi ‘arratisen’ në këtë vend për pushime. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë vendosur…

E veshur si zonjë e vërtetë, Xhensila do ta ‘shkri’ Besin me këtë pamje

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…

Me një stil krejt ndryshe, Xhensila habiti ndjekësit me postimin e fundit

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…

Xhensilën e bën grimerja ‘kukull’, ju mahnit në imazhin e fundit

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…

Xhensila ‘ndez’ rrjetin, publikon foto vetëm me peshqir banjo

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…

Xhensila e uron Besin për ditëlindje me foton më të ëmbël

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku të lumtur krah njëri-tjetrit. Aktori i njohur, Bes Kallaku, gjatë ditës…

Me rastin e ditëlindjes së 35-të, Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin

Xhensila bën dedikimin më romantik për Besin me rastin e ditëlindjes së 35-të. Bes Kallaku ka…

Xhensila vishet në veshje sportive, por merr vëmendjen diçka tjetër

Xhensila Myrtezaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i…

Xhensila vishet në kompletet më të bukura, ju lë ‘pa mend’ me pamjen

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…

Me një stil krejt ndryshe, Xhensilën nuk do ta njihni në foton e fundit

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku. Ajo dhe burri i saj, aktori…