Prova e Vesa Lumës 2 orë para dasmës

Vesa Luma kujton si ishte 2 orë para dasmës. Vesa Luma dhe Big Basta u martuan…

Nuk i kemi parë kurrë, këto qenkan motrat bukuroshe të Vesës

Si rallëherë Vesa Luma publikon fotografi bashkë me motrat e saj. Vesa Luma njihet për publikun…

Vesa Luma e bën vet grimin, por kësaj radhe ia ka ‘huqur’ keq

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…

Vesa larg nënës për Vitin e Ri, ju bën me lot me këto fjalë për të

“Më mungon si e çmendur”, Vesa Luma i dedikon këto fjalë emocionuese personit më të shtrenjtë.…

Vesa shkëlqen në festat e fundvitit

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…

Në këtë gjendje ka përfunduar Vesa Luma

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…

Shpërthen në lot Vesa Luma në mes të emisionit, kjo është arsyeja

Vesa Luma shpërthen në lot në mes të emisionit, kjo është arsyeja. Vesa Luma u emocionua…

Vesa publikon foto sapo ka dal nga frizerka, flokët e saj marrin gjithë vëmendjen

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…

Në përvjetorin e martesës, Vesa Luma me dedikimin më të veçantë për bashkëshortin

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…

Ja çfarë shkruan Vesa në pesë vjetorin e martesës me Big Bastën

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, njihet për një veçanti të në interpretimin e këngëve dhe…

Vesën e ka marrë shumë malli për familjen e saj në Kosovë, do t’iu përlot me këto fjalë

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e…