Gates thotë se lajme të mira na presin më 2021

Bill Gates ka thënë se lajme të mira na presin më 2021. Themeluesi i kompanisë Microsoft,…

“Nëse nuk ndihmojmë vendet që ta heqin qafe virusin do shohim…”- Bill Gates tregon se kur mund t’i rikthehemi normalitetit, pas përhapjes së COVID

Bashkëthemeluesi i Microsoft, Bill Gates beson se një rikthim në jetën “normale” është edhe më larg…

Bill Gates parashikon kur do vijë pandemia e radhës

Bill Gates, bashkëthemeluesi i Microsoft, ka parashikuar se njerëzimi do të përballet sërish me një pandemi…

Bill Gates reagon për vaksinat kundër koronavirusit: Gjatë 16 muajve të ardhshëm ne…

Bill Gates po investon për një vaksinë për t’i dhënë fund pandemisë, pavarësisht teorive të shumta…

Nga ndryshimi i ADN-së te vendosja e mikroçipëve/ Pretendimet e rreme për vaksinën e COVID-19

Lajmi për një vaksinë që parandaloi COVID-19 te 90 për qind e njerëzve në provat klinike,…

Debat i ashpër në Kuvend për vaksinën/ Ralf Gjoni: Ç’lloj kimikatesh po përgatisni për shqiptarët?! Manastirliu: Informohu para se të flasësh

Është shoqëruar me debate të forta seanca plenare në Kuvend mes deputetit Ralf Gjoni dhe ministres…

Nuk ka normalitet as në 2021, Bill Gates bën parashikimin më të zymtë për pandeminë COVID

Miliarderi amerikan Bill Gates ka parashikuar se kur jetët tona mund të kthehen në normalitet nga…

Bill Gates ka një parashikim të ri për fundin e pandemisë…

Jeta do të kthehet në normalitet pas pandemisë së virusit koronar vetëm kur të plotësohen dy…

Bill Gates vjen me paralajmërim të frikshëm: Do të ketë vdekje tjera nga COVID-19

Bill Gates ka paralajmëruar amerikanët se do të ketë shifra tmerruese të vdekjeve tjera nga COVID-19,…

Bill Gates: Ja mënyra e vetme për të eliminuar pandeminë

“Mënyra e vetme për të eliminuar kërcënimin e Covid-19 nga një shtet, është që ta eliminosh…

Bill Gates tregon cili ishte gabimi më i madh gjatë pandemisë

Bill Gates ka dhënë një intervistë për revistën gjermane “Spiegel” në të cilën ka folur gjerësisht…

Pandemia kthen vaksinimin 25 vjet prapa

Efektet përcjellëse të pandemisë së koronavirusit kanë ndaluar dhe kthyer prapa progresin e bërë shëndetësor në…