Home / Tag Archives: biseduar

Tag Archives: biseduar

Takohen Ymeri dhe Kadaj-Bujupi, çfarë po ndodh?

Ish-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri para pak çastesh është parë duke biseduar me deputeten Donika- Kadaj Bujupi. Burime të “Gazeta Blic” bëjnë të ditur se dyshja janë parë në një kafiteri tek “Rruga B”. Se cila është e vërteta se a janë takuar për t’i qetësuar ‘gjakrat’ në VV e …

Read More »

Barcelona paditet në FIFA

Barcelona paditet në FIFA

Barcelona ka marr një padi nga FIFA. Klubi katalonas është paditur nga klubi brazilian, Gremio. Gremio e ka paditur Barcelonën, pasipasi këta të fundit kanë biseduar me lojtarin e tyre, Arthur, përcjell ORAinfo. Brazilianët kanë dërguar zyrtarisht padinë në FIFA, andaj katalonasit i pret një dënim tejet i rëndë./ORAinfo/

Read More »

Mungon vetëm zyrtarizimi: Arda Turan e ka gjetur klubin e ri

Mungon vetëm zyrtarizimi: Arda Turan e ka gjetur klubin e ri

Arda Turan do të largohet nga Barcelona. Mesfushori turk e dëehsiron largimin nga skuadra katalonase, pasi nuk dëshiron që të qëndroj në bankën rezervë. Turan i ka kërkuar agjentit të tij, Ahmet Bulut që t’i gjej një skuadër të re, andaj ai ka biseduar tashmë me Barcelonën që të largohet …

Read More »