Kjo është këngëtarja e parë shqiptare që merr vaksinën për Covid-19

Bleona Qerreti është këngëtarja e parë shqiptare që merr vaksinën për Covid-19. Këngëtarja Bleona Qerreti ka…

Gashi ofendon Grenellin dhe aludon për lidhje dashurie mes tij e Bleona Qerretit

Gashi e ka ofenduar Grenellin dhe ka aluduar për lidhje dashurie mes tij dhe Bleona Qerretit.…

Bleona Qerreti: Zgjedhjet nuk janë zyrtarizuar, Trump presidenti më i mirë që ka pasur Amerika

Këngëtarja Bleona Qerreti vazhdon të mendoj se Donald Trump nuk i ka humbur zgjedhjet në SHBA.…

Bleona Qerreti i komenton Grenellit në foton me të: Të dua

I dërguari special i presidentit amerikan, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka publikuar një…

Grenell poston fotografi me Bleona Qerretin

Richard Grenell poston fotografi me Bleona Qerretin. Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti ka njoftuar se është takuar…