Blero dhe Afrona tregohen romantik, festojnë këtë përvjetor

Blero dhe Afrona Dika festojnë gjashtë vjetorin e romancës së tyre. Ata momentalisht janë një nga…

Vjehrra e mban Afronën në pëllëmbë të dorë, ia zbukuron nuses ditën me një gjest të vogël

Nëna e Bleros e mban Afronën në pëllëmbë të dorës! I zbukuron nuses ditën me një…

Në prag të festave, Blero publikon foton më të bukur me Afronën dhe Tarën

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika janë ndër çiftet më…

Rrëfehet Blero, tregon se nga kush e kuptoi se Teuta ishte shtatzënë

Blero tregon se nga kush e kuptoi se Teuta ishte shtatzënë. Në emisionin Prive ai foli…

E njihni djalin në foto? Tani ai është një prej këngëtarëve më të përfolur kosovarë

Blero Muharremi është padyshim një prej këngëtarëve më të përfolur kosovarë. Krahas muzikës ai ëstë tejet…

Rrëfimi Bleros, tregon se si i ka raportet me Memli Krasniqin

Blero tregon se si i ka raportet me Memli Krasniqin. Këngëtari Blero Muharremi ka folur për…

Romantiku Blero ia dërgon Afronës darkën në dhomë

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika janë ndër çiftet më…

Një burrë romantik si Blero, ia dërgon Afronës darkën në dhomë

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika janë ndër çiftet më…

Kjo ndodh kur bëhen bashkë pas një kohe të gjatë Blero e Afrona

Blero dhe Afrona qëndruan larg njëri-tjetrit gjatë kohë së pandemisë, pasi që jetojnë në vende të…

Blero flet pasi e mposhti COVID-19, kjo është gjendja e tij shëndetësore

Blero thotë se është mirë me shëndet pasi e kaloi COVID-19. Blero Muharremi, gjatë ditës së…

Blero në spital, kaloi Covidin por tash vuan nga një tjetër sëmundje

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi ka konfirmuar se ka kaluar Covid-19. Ndonëse një gjë të tillë…

Afrona me model të ri të flokëve, po duket fantastike

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, modelja Afrona Dika janë ndër çiftet më…