Boiken Abazi poston dy fotografi: Ankohet se PS po i vjedh votat

Kandidati për deputet. Kryetari i degës së Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri dhe kandidati i kësaj partie…

Kjo është diferenca në Qarkun e Tiranës: PS udhëheq, kaq vota ka marrë Vetëvendosje

Diferenca në Qarkun e Tiranës: Partia e Ramës udhëheq, kaq vota ka marrë Vetëvendosje. Në Shqipëri…

Publikimi i ‘exit-poll’, vjen reagimi nga Boiken Abazi

“E vërteta nuk është nëpër “exit-poll” por brenda kutive të votimit” Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje në…

Albin Kurti voton në Shqipëri

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sapo ka votuar për zgjedhjet Parlamentare në Shqipëri. I pari i…

Tërmkolli thotë se nëse Kurti i do shqiptarët e Shqipërinë, nesër nuk duhet të votojë

Tërmkolli thotë se nëse Kurti i do shqiptarët e Shqipërinë, nesër nuk duhet të votojë Anëtarja…

Boiken Abazi thotë se Kurti do të votojë të dielën në Shqipëri

Boiken Abazi ka thënë se Albin Kurti do të votojë të dielën në Shqipëri. Kandidati i…

Vetëvendosje tregon a do të votojë Albin Kurti në zgjedhjet e Shqipërisë

Nga Vetëvendosje tregojnë a do të votojë Albin Kurti në zgjedhjet e Shqipërisë. Lëvizja Vetëvendosje në…

Mushkolaj me kritika ndaj Qeverisë: E ndreqën Kosovën, tash edhe Shqipëria iu ka mbetë keq

Analisti Imer Mushkolaj ka kritikuar Qeverinë në krye me Albin Kurtin, duke thënë se pavarësisht situatës…