Home / Tag Archives: brazilianin

Tag Archives: brazilianin

‘Dridhet’ PSG ! Milan po ia rrëmben yllin e madh

‘Dridhet’ PSG ! Milan po ia rrëmben yllin e madh

Paris Saint-Germain,  ka palifikuar se në verë, do të shesë futbollistin, Thiago Silva. Siç shkruan Equipe, klubi parizian do t’i shesë edhe Marquinhos dhe Kimpembe, tranmseton ORAinfo. Ndërkohë  Milan  të cilët kanë ndjekur prej kohësh brazilianin, janë të gatshëm të paraqesin ofertën e tyre në verë, e kështu ta sjellë …

Read More »