Home / Tag Archives: bukurine

Tag Archives: bukurine

Arbana shfaqet me fustan me lula, mahnit me bukurinë e saj

Arbana Osmani, është ndër prezantueset më të njohura shqiptare. Ajo njihet si një person pozitiv, dhe si e tillë edhe postimet i ka të tilla, të cilat shfaqin gjithmonë pozitivitet, transmeton ORAinfo. Jemi mësuar që atë ta shohim ҫoherë të rregulluar dhe elegante, por sot ajo ka postuar një fotografi në të cilën shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe me lula. Edhe pse jemi në muajin nëntor me këtë imazh, Arbana e ka sjellur pranverën. /ORAinfo/

Read More »

Ronela del pa grim, shikojeni si shfaq bukurinë natyrale

Ronela Hajati është një nga këngëtarët më të njohura shqiptare. Ajo në shumë paraqitje të saj ka dalë natyrale pa grim. Artistet shqiptare më shumë se sa për muzikën komentohen për pamjen e tyre të jashtme. Shumë nga yjet akuzohen për ndërhyrje plastike, disa të tjerë për ‘magjinë’ e grimit, por artistja nga Shqipëria ka sfiduar të gjithë, shkruan lajmi.net Ronela Hajati shpesh publikon imazhe pa grim ku nuk heziton t’i tregojë të gjithëve se si është në të vërtetë e pa ‘maskuar’ nën petkun e grimit. Si ju duket pa makijazh Hajati, vlerësojeni vetë. Ajo aktualisht është në Las Vegas e që po kalon momente tejet të lumtura bashkë me miken e ngushtë, grimeren Sageri.

Read More »

Behari vishet me fustan të gjatë dhe elegant, do ta “shkrijë” Ymytin me bukurinë e saj

Aktorja turke, Gaye Turgut u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj të Beharit në serialin, Më Fal, përcjell ORAinfo. Ajo me talentin e saj arriti që të i bëjë për vete një mori adhuruesish anë e mbanë botës. Famë të madhe ajo arriti të bëjë edhe te publiku shqipfolës. Turgut është martuar me aktorin Deniz Evrin dhe së bashku jetojnë një jetë të lumtur. Behari ka një stil tejet të veçantë e duket se fustanet e gjata i shkojnë shumë asaj. Ja si duket ajo./ORAinfo/

Read More »

Teuta vesh fustan të gjatë e të hapur, do ta “çmend” Adonisin me bukurinë e saj

Teuta Krasniqi është njëra nga aktoret më të dashura për publikun. Ajo dallohet për thjeshtësinë e saj përcjell ORAinfo. Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë në projektet e reja, ajo është shumë në rritjen e vajzave të saj Tarës dhe Kaias. Vetë aktorja nuk e lënë as veten keq. Ajo kujdeset për pamjen e saj në mënyrë që të duket sa më trendi. Së fundmi ka publikuar një foto me fustan të gjatë, do ta çmend Adonisin me bukurinë e saj. /ORAinfo/ Go Green A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on Aug 15, 2018 at 8:54am PDT

Read More »

Icha bëhet si “nuse”, vesh fustan të gjatë, iu shkrinë me bukurinë e saj

Serialet indiane kanë nisur të marrin hov të madh edhe te televizionet tona. E njëri ndër më të shikuarit mbetet Uttaran, përcjell ORAinfo. E personazhi më i dashur padyshim mbetet Icha që interpretohet nga aktorja simpatike, Dattaa Tinaa. Të gjithë jemi mësuar ta shohim atë me një stil të thjeshtë, por në realitet ajo ka një veshje teje interesante. Ja si duket ajo në jetën reale./ORAinfo/ @shareandgrowinitiative with thy broski @himanshuashokmalhotra .. what a fantabulous experience it was.. thank you for having me over.. Wearing @ashishandshefaliofficial Earrings @bellemodaa #shareandgrow #shareandgrowinitiative #hope #joy #faith #positivity A post shared by Tinzi (@dattaatinaa) on Jul 17, 2018 at 7:28pm PDT

Read More »

Vajza e politikanes shqiptare i vë ‘flakën’ rrjetit me bukurinë dhe format perfekte/ Foto

Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, është kthyer në një personazh mjaft të komentuar të showbiz-it shqiptar, e cila spikat për bukurinë e saj. Fotot e Kejdës janë kthyer në vëmendjen e publikut shqiptar për disa raste me rradhë, kjo edhe për shkak të pozave mjaft provokuese të vajzës bukuroshe. KeKe do you love me? A post shared by K (@kejda) on Jul 20, 2018 at 9:04am PDT Së fundmi, Kejda ka postuar një sërë fotosh ku ka spikatur linjat e saj trupore dhe bukuria e së cilës komentohet nga shumë fansa të saj, të cilët e komplimentojnë gjithmonë atë. drip drip A post shared by K (@kejda) on Jul 16, 2018 at 4:31am PDT Sometimes i decide to put red lipstick on & i regret it everytime A post shared by K (@kejda) on Jul 19, 2018 at 6:12am PDT fatal attraction A post shared by K (@kejda) on Jul 7, 2018 at 4:40am PDT your fave’s favorite A post shared by K (@kejda) on Jun 16, 2018 at 9:41am PDT The post Vajza e politikanes shqiptare i vë ‘flakën’ rrjetit me bukurinë dhe form..

Read More »