Home / Tag Archives: bukurine

Tag Archives: bukurine

Vajza e politikanes shqiptare i vë ‘flakën’ rrjetit me bukurinë dhe format perfekte/ Foto

Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, është kthyer në një personazh mjaft të komentuar të showbiz-it shqiptar, e cila spikat për bukurinë e saj. Fotot e Kejdës janë kthyer në vëmendjen e publikut shqiptar për disa raste me rradhë, kjo edhe për shkak të pozave mjaft provokuese të vajzës bukuroshe. KeKe do you love me? A post shared by K (@kejda) on Jul 20, 2018 at 9:04am PDT Së fundmi, Kejda ka postuar një sërë fotosh ku ka spikatur linjat e saj trupore dhe bukuria e së cilës komentohet nga shumë fansa të saj, të cilët e komplimentojnë gjithmonë atë. drip drip A post shared by K (@kejda) on Jul 16, 2018 at 4:31am PDT Sometimes i decide to put red lipstick on & i regret it everytime A post shared by K (@kejda) on Jul 19, 2018 at 6:12am PDT fatal attraction A post shared by K (@kejda) on Jul 7, 2018 at 4:40am PDT your fave’s favorite A post shared by K (@kejda) on Jun 16, 2018 at 9:41am PDT The post Vajza e politikanes shqiptare i vë ‘flakën’ rrjetit me bukurinë dhe form..

Read More »