Home / Tag Archives: bukuroshet

Tag Archives: bukuroshet

Njihuni me stjuardesën më seksi të “Emirates” /FOTO

Kjo është një ndër bukuroshet që punon si stjuardesë në linjën ajrore “Emirates”. Ajo është nga Lituania dhe quhet Brigita Jagelaviciute. Falë punës së saj Brigita viziton shumë vende ekzotike dhe këtë e dëshmojnë dhe fotot e saj në Instagram. “Deri tani kam qenë në 74 shtete. Janë vetëm 30% e botës, kështu që kam ende punë derisa t’i shikoj të gjitha”.

Read More »

FOTOT: Njihuni me stjuardesën më të bukur të “Emirates”

Kjo është një ndër bukuroshet që punon si stjuardesë në linjën ajrore “Emirates”. Ajo është nga Lituania dhe quhet Brigita Jagelaviciute. Falë punës së saj Brigita viziton shumë vende ekzotike dhe këtë e dëshmojnë dhe fotot e saj në Instagram. “Deri tani kam qenë në 74 shtete. Janë vetëm 30% e botës, kështu që kam ende punë derisa t’i shikoj të gjitha”, shprehet 23-vjeçarja. (TemA)

Read More »

Konkurron në “Miss Italia” me fëmijën në krah! (Foto)

Auto Draft

Në Romë po zhvillohen përgatitjet për konkursin “Miss 365”. Në mes konkurrenteve garën për Miss Italia, është vënë re edhe diçka e pazakontë dhe që nuk e kemi parë në spektakle të missit asnjëherë. Alessia Spagnulo, njëra nga bukuroshet është shfaqur në provat me vajzën e saj 5-muajshe në krah.. …

Read More »

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other