Tag: bullgari | Kosova Today News
Home / Tag Archives: bullgari

Tag Archives: bullgari

3 të vdekur, 1 i zhdukur nga moti i ligë në Bullgari

3 të vdekur, 1 i zhdukur nga moti i ligë në Bullgari

Tre persona kanë humbur jetën dhe një tjetër është zhdukur si pasojë e shirave të rrebeshtë që goditen pjesët e ulëta të qytetit të portit të Detit të Zi, Bourgas, dhe vërshuan disa fshatra në rrethinë të mërkurën, njoftojnë autoritetet lokale. Të paktën pesë fshatra kanë mbetur pa energji elektrike …

Read More »
Shfaqen ne !