Futbollisti i Bylisit rezulton me Covid-19, nesër ndeshja me Tiranën

24 orë para rifillimit të kampionatit dhe ndeshjes Bylis-Tirana e programuar për tu luajtur të mërkurën…

Koronavirusi prek futbollin shqiptar 24 orë para rifillimit të kampionatit, ja lojtari i infektuar

Një futbollist i Bylis rezulton pozitiv me Covid-19. 24 orë para rifillimit të kampionatit dhe ndeshjes…