Barcelona- Haaland, vjen lajmi i shumëpritur

Barça e ka seriozisht edhe për Haalandin. Erling Haaland është prioriteti i Barcelonës. Sipas “OKDiario”, presidenti…

Formacionet zyrtare: Barcelona – Valladolid

Formacionet Barcelona është nikoqir i Real Valladolidit, sfidë e vlefshme për xhiron e 29-të në La…

Barcelona merr vendim final për Dembelen

Barcelona vendos për Dembelen Ousmane Dembele do të mbetet te Barcelona. Drejtuesit e klubit spanjoll kanë…

Milani e largoi, por Barcelona e ka seriozisht për transferimin e Silvas

Barca shfaqë interesim për Silva. Opsionet e Barcelonës për sulmin e saj dita ditës vetëm sa…

Abidal: Barcelona ishte në bisedime për kthimin e Neymarit por bordi e zgjodhi Griezmannin para tij

Barça ishte në bisedime për kthimin e Neymarit por bordi e zgjodhi Griezmannin para tij, thotë…

Ishte i pranishëm edhe Messi, Laporta konfirmohet zyrtarisht president i Barcelonës

Laporta konfirmohet zyrtarisht president i Barcelonës, ishte i pranishëm edhe Messi. Barcelona rrezikoi shumë të anulonte…

Ylli i Interit e lartëson Lionel Messin

Lojtari i njohur i Interit ka lartwsuar Lionel Messin. Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, e ka…

Barcelona – Huesca, këto janë formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Barcelonës dhe Huescas. Barcelona është nikoqir i Huescas, ndeshje e vlefshme…

Aguero te Barcelona? Ky është lajmi i fundit

Barcelona drejt nënshkrimit me Aguero Barcelona thuhet se është drejtë arritjes së nënshkrimit me sulmuesin e…

Messi mbetët në Barcelonë? Ky është premtimi i Laportës

Premitimi i Laportës për ta mbajtur Leo Messin. Ndërkohë që mediat vijojnë të aludojnë për kontakte…

Pas eleminimit nga Liga e Kampionëve, Koeman flet edhe për largimin e mundshëm të Messit

Barcelona është eleminuar mbrëmë nga Liga e Kampionëve. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, komentoi ndeshjen ndaj…

Zbulohet formacioni dhe strategjia e Barcelonës për ndeshjen ndaj PSG

Me fillim nga ora 21:00 do të luhet ndeshja mes Barcelonës dhe PSG-së në kuadër të…