E papritur, ky ekip po synon ta transferoj Agueron

Evertoni është skuadra e radhës që ka hyrë në garë për sulmuesin e Manchester Cityt, Sergio…

U kry, Coutinho bëhet me klub të ri

Philippe Coutinho do të bashkohet me Everton këtë verë në një marrëveshje afro 50 milionë euro,…

‘Vjedhje’ e dyfishtë nga Ancelotti për Milanin dhe Juventusin

Milan dhe Juve, vjedhje e dyfishtë nga Ancelotti. Carlo Ancelotti ka hyrë fuqishëm në merkato duke…

Evertoni triumfon në Anfield për herë të parë në 22 vite, mposht Liverpoolin

Liverpooli humb derbin e qytetit. Evertoni ka triumfuar në Anfield ndaj Liverpoolit në kuadër të xhiros…