Tuchel nuk është i kënaqur me barazimin ndaj Real Madridit në ndeshjen e parë

Thomas Tuchel mbeti i zhgënjyer nga rezultati 1-1 i Chelseat në ndeshjen e parë të gjysmëfinales…

Real Madrid – Chelsea, dalin notat e lojtarëve

Pulisic lojtari i ndeshjes Chelsea ka arritur që të marrë një rezultat pozitiv ndaj Real Madridit…

Chelsea eliminon Man Cityn, shkon tutje në finale të FA Cup

Chelsea eliminon Man Cityn. Chelsea dhe Manchester City janë përballur në kuadër të finales se FA…