Home / Tag Archives: cilesuar

Tag Archives: cilesuar

Pakistan: Janë vrarë nënë e bijë, punëtore të vaksinimit

Pakistan: Janë vrarë nënë e bijë, punëtore të vaksinimit

Autoritetet e Pakistanit thonë se persona të armatosur i kanë vrarë dje një nënë dhe vajzën e saj, të cilat merrnin pjesë në vaksinimin kundër poliomielitit në qytetin jugperëndimor Kueta. Sipas policisë, Sakina Bibi, 50 vjeçare, dhe vajza e saj, Alizah, 20 vjeçare, ishin duke u dhënë hapa të imunitetit …

Read More »

Seanca ndaj Tahirit ndërpritet, por shikoni çfarë postoi Rama

Seanca ndaj Tahirit ndërpritet, por shikoni çfarë postoi Rama

Fill pas pushimit të seancës ku do të vendoset për fatin e Saimir Tahirit, ka reaguar përmes një statusi kryeministri Edi Rama. Ashtu siç deputetët socialistë mbrojtën Tahirin në seancën e Këshillit të Mandateve, kryeministri ka bërë një kthesë 180 gradë, duke i cilësuar deklaratat e prokurorisë si një muhabet …

Read More »

A është kjo infermierja më seksi në botë?

A është kjo infermierja më seksi në botë?

Një 31-vjeçare nga Florida e SHBA-ve e cilësuar si infermierja më seksi në botë, shprehet se çdokush mund të arrijë linjat e saj. Ajo është Lauren Drain dhe sipas saj çdo femër mund të ketë format e saja nëse i nënshtrohet dietës së duhur dhe regjimit të palestrës. Keto Foto …

Read More »