Pas infektimit me COVID, shtrihen në spital prindërit e deputetit Memli Krasniq

Prindërit e deputetit Memli Krasniqi shtrihen në spital pas infektimit me COVID. Profesori universitar Milazim Krasniqi…

Bonucci shërohet nga koronavirusi

Mbrojtësi Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci është rikuperuar nga COVID, njoftojnë Bianconerët. Bonucci rezultoi pozitiv për…

Pas infektimit me COVID, Milazim Krasniqi dhe gruaja e tij shtrihen në spital

Nga COVID-19 është infektuar edhe profesori Krasniqi. Profesori universitar, Milazim Krasniqi dhe bashkëshortja e tij, Edibja,…

Gjendje alarmante: I moshuari në gjendje të rëndë me COVID nuk pranohet në QKUK

Spitalet e mbushura plotë Përpos numrit të lartë të të infektuarve me virusin SARS CoV-2 në…

Sot hyjnë në fuqi masat e reja në Shqipëri, ky është orari i ri

Nisur nga situata epidemiologjike dhe ecuria e procesit të vaksinimit antiCOVID, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes…

Ky është bilanci i të infektuarve me COVID-19 për 24 orë në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri nxjerr shifrat: 2684 testime, 517 të shëruar, 238 raste të reja…

Mbushen spitalet me pacientë me COVID-19, publikohen shifrat e të hospitalizuarve

Sipas raportit të punës, në klinikat COVID të QKUK-së dhe në spitalet e përgjithshme po trajtohen…

Rukiqi: Qeveria ishte paralajmëruar se mund të ketë dyndje të kosovarëve drejt Shqipërisë

Rukiqi thotë se Qeveria ishte paralajmëruar se mund të ketë dyndje të kosovarëve drejt Shqipërisë. Kreu…

Koronavirusi në Shqipëri: 6 vdekje dhe 360 raste të reja

Shqipëria publikon bilancin 24-orësh të koronavirusit. 360 raste të reja dhe 6 humbje jete janë regjistruar…

Albin Kurti mbledh partinë, kjo është arsyeja

Lëvizja Vetëvendosje nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, ka njoftuar për mbledhjen e Qendrave të…

COVID-19: 7 viktima dhe 286 raste të reja në Shqipëri

Situata me COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit,…

Gjermania në panik prej rasteve me Covid-19, ministri i Shëndetësisë: Spitalet në kolaps nëse…

Ministri gjerman i Shëndetësisë, Jens Spahn, tha të premten se vendi i tij është shumë pranë…