Home / Tag Archives: dashura

Tag Archives: dashura

Nuk e fsheh më, del haptazi me të dashurin

Nuk e fsheh më, del haptazi me të dashurin

Ajo është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Këngëtarja Arilena Ara ka preferuar ta mbajë gjithmonë jetën e saj private larg syrit të mediave. Mirëpo kohët e fundit ajo ka filluar të postojë foto me menaxherin e saj Popi Kola, në një raport më shumë se sa thjesht …

Read More »

“Maizën”, ja si duket tani si 50 vjeçare

“Maizën”, ja si duket tani si 50 vjeçare

Ishte ndër aktoret me të dashura për publikut për serialit ‘O Clone’. Daniela Ecsobar, e njohur si “Maiza” ka qenë njëra ndër aktoret e njohura të serialit mjaft të pëlqyer “O Clone”. “Maiza” në serial qenë rivalja e aktores kryesore, “Zhades”, e cila ka luajtur rolin e gruas, që ka …

Read More »

Mimoza ja me kë po i kalon pushimet tani

Mimoza  ja me kë po i kalon pushimet tani

Është ndër këngëtaret me të dashura për publikun shqiptar. Mimoza Shkodra vazhdon të jetë tejet aktive me projektet e saj muzikore. Që nga koha kur edhe u nda me Seldin, nuk është se ekspozohet edhe shumë në rrjetet sociale. Tanimë që është ende ‘single’, Mimoza duket se po shoqërohet më …

Read More »

Shikoni çka po bën këtë kohë Afrona

Shikoni çka po bën këtë kohë Afrona

Afrona Dika u bë e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Bleros. Tani çifti janë në prag të dasmës e cila do të jetë në shtator, përcjell KosovaToday. Ajo po mundohet t’i shijojë në maksimum ditët e fundit si beqare. Këtë kohë ajo po i shijon …

Read More »

‘Dashuria’ e Leonora Jakupit

‘Dashuria’ e Leonora Jakupit

Leonora Jakupi vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më të dashura pë publikun tonë. Ajo tani po vazhdon të shijojë suksesin këngës së saj të fundit, përcjell KosovaToday. Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante. Ajo është rikthyer fuqishëm në skenë si …

Read More »

Zbukurohet para dasmës

Zbukurohet para dasmës

U bë e njohur si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Blero. Tani, Afrona Dika është shumë e përfolur në publik e medie rozë, përcjell KosovaToday. Çifti në shtator pritet ta bëjnë dasmë e përgatitjet e së cilës duket se i kanë përfunduar. E Afrona nuk mungon me postime të …

Read More »

Ilda Bejleri, shfaq të pasmet gjigante

Ilda Bejleri, shfaq të pasmet gjigante

Ilda Bejleri është ndër moderatoret me të dashura për publikun shqiptar. Përveç moderimit ajo njihet edhe për asetet e saj bombastike. Ajo tani ka nisur pushimet, ndërsa si destinacion për pushime ashtu si shumë të famshëm shqiptarë ka zgjedhur bregdetin grek. Moderatorja nuk i ka kursyer aspak fotografitë joshëse nga …

Read More »

Zeshkane, do të befasoheni me pamjen e saj

Zeshkane, do të befasoheni me pamjen e saj

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan KosovaToday. Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet dikur me flokë të zeza dhe tani …

Read More »