Home / Tag Archives: dashuren

Tag Archives: dashuren

Ndodh edhe kjo: I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali.Alfio është një djalë 23-vjeçar kalabrez i bukur, i lidhur me një vajzë 19-vjeçare.Kur zbuloi për shtatzëninë e saj nuk u lumturua shumë, kështu që vendosi që të mos bënte më seks me të, për shkak të bllokimit psikologjik që iu krijua për shkak të situatës.Kjo bëri që të hapej me nënën e të dashurës, kështu që gruaja e shqetësuar nga fakti se mund të tradhtonte të bijën, u ofrua për të plotësuar nevojat e tij seksuale, duke shkuar bashkë në shtrat.Por ky moment pasioni u pasua me një “surprizë” aspak të këndshme, Alfio zbuloi se edhe vjehrra e tij mbeti shtatzënë.Kështu në gjendje depresioni, i riu u ngushëllua me tezen e të dashurës së tij, deri kur përfunduan në shtrat bashkë… por edhe ajo mbeti shtatzënë.Alfio tenton të shpëtojë nga kjo situatë dhe ikën jashtë shtetit në një qendër ngushëllimi, ku takon motrën 17-vjeçare të së dashurës së tij.Ai fil..

Read More »

‘Kapital T’ zbulon të dashurën? Reagon vajza: Unë kam një të dashur…

Pas publikimit të imazheve të fundit në profilin e tij në ‘Instagram’, e kuptuam që Kapital T po xhiron klipin e një kënge të re, e cila ka të bëjë me dashurinë. I pozicionuar në një helikopter, reperi u shfaq pranë një vajze të bukur ku edhe po shtrëngonte duart. Fotot që postoi i bënë lëmsh fansat e tij, të cilët filluan aludimet në është vajza në fjalë e dashura apo vetëm një vajzë që merr pjesë në klipin e reperit. Vajza në fjalë është ish-Miss Mali i Zi dhe quhet Marija Kolinovic, derisa kjo e fundit ka publikuar edhe një seri fotografish me Kapon në ‘Instagramin’ e saj.Por nga ‘Instagrami’ i saj duket se është dikush tjetër në jetën e saj kështu që bien poshtë aludimet lidhur me një romancë me reperin e njohur. Ka qenë pikërisht ajo që ka vendosur të sqarojë gjithçka për publikun me anë të një postimi. “Njerëzit kanë folur për lidhjen time me Trim për disa orë tani, kështu që unë po bëj një deklaratë për këtë gjë. Trim është me të vërtetë një djalë perfekt, por lidhja jonë ësht..

Read More »

Më në fund Capital T zbulon të dashurën, publikon foto me të

Reperi Capital T më në fund na ka njoftuar me të dashurën e tij.Trim Ademi, i njohur për publikun e gjerë si Capital T, ka marrë ‘guximin’ që me ndjekësit e shumtë ta ndajë më në fund një fotografi me vajzën që ia ka rrëmbyer zemrën, shkruan lajmi.netNë foton e parë si në mjegull shihet fytyra e të dashurës së tij ndërsa në të dytën dyshja i kanë kapur duar, detaj ky që konfirmon se ata tashmë janë çift.Kapo gjithmonë është munduar ta mbajë larg medieve jetën private dhe kështu ka qenë i rezervuar prej kohësh mirëpo më në fund erdhi koha që edhe ai ta bëjë publike lidhjen.Emrin e vajzës nuk e ka zbuluar por pritet ta marrim vesh shumë shpejt se kush ia ka rrëmbyer zemrën reperit i cili është shumë i dashur për gjininë e bukur.

Read More »

Princi Harry takon ish të dashurën gjatë udhëtimit me Meghan

Të takosh anëtarët e familjes mbretërore nuk mund të jetë një rastësi. Mirëpo, edhe ndodh që të shikosh Meghan Markle dhe princin Harry në momentin më pak të përshtatshëm.Gjatë udhëtimit të tyre të fshehtë në Amsterdam, Duka dhe Dukesha e Sussext, nuk ishin aq me fat. Sipas Vanity Fair, Harry u përball gjatë këtij udhëtimi me ish të dashurën e tij, aktoren Jenna Coleman.Teksa shijonin të dy mëngjesin, Harry pa se në të njëjtin ambient se ishte edhe ish e dashura e tij.Ishte paksa situatë e vështirë, mirëpo Harry e vazhdoi “mëngjesin” sikur nuk kishte ndodhur asgjë.Nga ana tjetër sipas korrespodetëve të Vanity Fair, aktorja thjesht ka ulur sytë dhe ka shmangur shikimin me çiftin e famshëm. Gjithsesi, Harry ka qenë kryesisht miqësor me të gjitha ish të dashurat dhe madje disa prej tyre ai i ftoi edhe në dasmë.©The post Princi Harry takon ish të dashurën gjatë udhëtimit me Meghan appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Gjilanasi shantazhon ish të dashurën për para

Prokuroria Themelore në Gjilan, njofton se i dyshuari F.F. është arrestuar, për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale ‘’Shantazhi’’, nga neni 341 paragrafi 1 të Kodit Penal të Republikës së Kosovës.Policia njofton se dyshohet që i lartcekuri, me qëllim të përfitimit të kundërligjshëm pasuror për vete apo personin tjetër, përmes telefonit ka shantazhuar ish të dashurën e tij – të dëmtuarën A.A, në atë mënyrë që nga e dëmtuara kërkon që të i’a sigurojë 1200 euro (njëmijedyqind), ose në të kundërtën do të i’a publikonte fotografitë intime, në rrjete sociale dhe tek familjarët e saj, me ç’ rast me këto veprime i njëjti ka cenuar nderin dhe autoritetin e të dëmtuarës.Prokuroria, menjëherë pas njoftimit të këtij rastit nga Stacioni Policor në Gjilan, ndaj të dyshuarit, ka lëshuar Aktvendim mbi ndalim, në kohëzgjatje prej 48 orëve.Gjithashtu, Prokuroria ndaj të dyshuarit, në Gjykatën kompetente në Gjilan, ka paraqitur aktvendimin mbi fillimin e hetimeve dhe kërkesën për caktimin e..

Read More »

Dorëzohet Ledri, me në fund na njofton me të dashurën e tij simpatike, ja fotoja

Reperi i njohur Ledri Vula përveç muzikës ai shpesh në media është përfolur edhe për lidhjet e tij të dashurisë, shkruan ORAinfo.Ditë më parë në ditëlindjen e Ermal Fejzullahu prezent ishte edhe Ledri Vula, për të cilin u përfol se ishte i shoqërua nga e dashura e tij e re Sara Hoxha.Deri tani Ledri në asnjë intervistë të tij nuk ka folur për të, por duke bërë të ditur se tashmë ai veçse ka gjetur “Princess Diana-n” e tij!Por, sot Lideri nuk ka durua dhe e ka publikuar vajzën që i a mori zemrën ne një postim në instastory./ORAinfo/Për me shumë shikoni foton:

Read More »

Fermeri propozon të dashurën me anë të lopës

Kur bëhet fjalë për propozime, realizimi i një ideje origjinale është një sfidë e vërtetë. Por një fermer skocez ka menduar një propozim ndryshe nga sa jemi mësuar të shohim zakonisht. E dashura u shpreh shumë e lumtur dhe se nuk e priste diçka të tillë. Tashmë pritet të bëhen …

Read More »

Blero me të dashurën të përqafuar, Afrona është bërë zeshkane?

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.Sot Blero ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Afronën të përqafuar.Afrona në këtë foto është me flokë të zeza.Por, nga pamja duket se kjo foto është e realizuar kohë më parë./ORAinfo/

Read More »