Home / Tag Archives: dashuren

Tag Archives: dashuren

Vrau ish-të dashurën, ndërron jetë në spital Aldison Belulaj

Vrau ish-të dashurën, ndërron jetë në spital Aldison Belulaj

Ka ndërruar jetë Aldison Belulaj, i riu që vrau ish-të dashurën e tij Ariela Murataj dhe më pas tentoi të vriste veten, duke u plagosur rëndë. 23-vjeçari ndodhej që prej një jave në koma, ndërsa mbahej në jetë falë aparaturave. Belulaj ndërroi jetë në Spitalin e Traumës rreth orës 18:00. …

Read More »

Ky detaj ju kishte ikur nga fejesa e Taulantit

Ky detaj ju kishte ikur nga fejesa e Taulantit

aulant Xhaka është fejuar me tëe dashurën e tij, shkruan “Kosovarja”. Të gjithë e uruan dhe urimet çifti i sapo fejuar i priten me shumë dashuri. Madje ata për ndjekësit e tyre postonin foto të ndryshme të ceremonisë fejesore nëpër rrjetet sociale. Por, si duket ky moment kur Taulanti e …

Read More »

Dafina e uron ish-të dashurën e Ledrit për martesë

Dafina e uron ish-të dashurën e Ledrit për martesë

Nuk thuhet kot ec me kohën. Ka qenë pikërisht ish e dashura e Ledrit Dafina që ka uruar ish-të dashurën e ish-të dashurit të saj e cila tashmë është martuar. Dafina Zeqiri e ka uruar Anxhela Martinin e cila mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me super …

Read More »