Home / Tag Archives: dashuri

Tag Archives: dashuri

Albatritit në lidhje, kështu ia shpreh dashurinë të dashurit

Albatritit në lidhje, kështu ia shpreh dashurinë të dashurit

Biona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun. Ajo është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell KosovaToday. Biona njihet për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse. Duke qenë shumë aktive në rrjete sociale, sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet më bukur se kurrë. Në këtë …

Read More »

Eliza Dushku, ia bën një dedikim romantik

Eliza Dushku, ia bën një dedikim romantik

Eliza Dushku i bën dedikim romantik bashkëshortit në përvjetorin e martesës Eliza Dushku dhe bashkëshorti i saj festojnë përvjetorin e parë të martesës. Eliza Dushku ka ndarë me ndjekësit imazhe nga dita kur kurorëzoi martesën me partnerin, shkruan lajmi net. Me këtë rast, ajo i kushtoi fjalë zemre bashkëshortit, në …

Read More »

Kjo është shenja më romantike e zodiakut

Kjo është shenja më romantike e zodiakut

Kur romanca dhe horoskopi gjenden në të njëjtën fjali, pason lemza e atyre që janë të lindur në shenjat e Peshkut dhe Gaforres Mirëpo, çfarë do të ndodhë nëse jeni të lindur në të dyja këto shenja, dhe, pos asaj që janë më të ndjeshmit, nuk janë më romantikët? Kjo …

Read More »

Njerëzve të pasuksesshëm që duhet t’i injoroni

Njerëzve të pasuksesshëm që duhet t’i injoroni

A mendoni se do të bëheni të suksesshëm vetëm duke i kopjuar shprehitë e njerëzve tjerë? Në këtë rast, suksesi vërtet se do të ishte i lehtë. Sipas ekspertëve, esenca është të përpiqeni t’i shmangni shprehitë që ju bëjnë të pasuksesshëm – transmeton KosovaToday. Prandaj, më poshtë e keni listën …

Read More »

Gruaja e Sinanit Vllasaliut publikon foton

Gruaja e Sinanit Vllasaliut publikon foton

Edhe bashkëshortja e Sinan Vllasaliu tashmë e një kohë të gjatë është pjesë e shoubizit. Teuta Vllasaliu ndonëse e tërhequr dhe larg faqeve rozë, përsëri është gjetur një mënyrë që për të të shkruhet dhe të hulumtohet, shkruan Kosovarja. Çifti në fjalë gëzojnë një jetë shumë të lumtur, ku nga …

Read More »