Home / Tag Archives: dashurie

Tag Archives: dashurie

Për 12 orë Era, Will & Nicky thyejnë rekorde të klikimeve

‘Live it up’ është himni që do shoqëroj FIFA këtë vit. E veçanta e kësaj kënge është se Era Istrefi gjendet në duet me Will Smith dhe Nicky Jam. Ani pse në versionin audio ky bashkëpunim rezultoi i suksesshëm duke bërë që interesi i gjithë botës të ngritet. Kënga ‘Live it up’ ka kaluar shifrën e 1.3 milionë klikimesh. The post Për 12 orë Era, Will & Nicky thyejnë rekorde të klikimeve appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Facebook bën gati aplikacionin për lidhje dashurie

Facebook bën gati aplikacionin për lidhje dashurie

Shefi i Facebook, Mark Zuckerberg, në konferencën vjetore për zhvilluesit F8 në San Jose të Kalifornisë në vargun e disa produkteve të reja ka prezantuar një aplikacion për takime. Ai i ka thënë audiencës se një tipar për takime, por duke pasur parasysh problemet e sigurisë, do të lansohet “së …

Read More »

Vrau ish-të dashurën, ndërron jetë në spital Aldison Belulaj

Vrau ish-të dashurën, ndërron jetë në spital Aldison Belulaj

Ka ndërruar jetë Aldison Belulaj, i riu që vrau ish-të dashurën e tij Ariela Murataj dhe më pas tentoi të vriste veten, duke u plagosur rëndë. 23-vjeçari ndodhej që prej një jave në koma, ndërsa mbahej në jetë falë aparaturave. Belulaj ndërroi jetë në Spitalin e Traumës rreth orës 18:00. …

Read More »

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other