Home / Tag Archives: dashurin

Tag Archives: dashurin

Njihuni me të dashurin e ri të ‘Jeshimit’

Njihuni me të dashurin e ri të ‘Jeshimit’

Një nga telenovelat që mbajti pas vetes shumë njerëz ishte dhe “Lale”. Pjesë e kësaj telenovele ishte dhe aktorja Serenay Sarıkaya, e cila ka interpretuar rolin e ‘Jeshimit’ duke u kthyer në një nga personazhet më të diskutuara. Jo vetëm si aktore, por ‘Jeshimi’ njihet edhe si një nga blogeret …

Read More »

Paguan me bitcoin për të vrarë të dashurin

Paguan me bitcoin për të vrarë të dashurin

Një grua italiane, e cila jeton në Danimarkë, ka urdhëruar një vrasje në mars, duke transferuar 4.1 bitcoin, që atëherë kishte vlerën 3 mijë funte. Ajo kishte paguar një vrasës për të vrarë të dashurin e saj, njoftoi gjykata. Mediat daneze raportojnë se gruaja, identiteti i së cilës nuk është …

Read More »

Elita me këtë fustan do ta shkrijë Gjikon

Elita me këtë fustan do ta shkrijë Gjikon

Elita Rudi për një kohë të shkurtër arriti të bëjë famë. Lidhaje saj me reperin Gjiko vetëm sa ia shtoi popullaritetin moderatorës joshëse, përcjell ORAinfo. Më shumë se profesioni për Elitën ka rëndësi pamja me të cilën edhe arriti të bëhej e njohur në publik. Paraqitjet e saj lakmohen nga …

Read More »