Home / Tag Archives: dashurin

Tag Archives: dashurin

Adelina Tahiri pas lindjes së djalit tani ia shpreh dashurin këtij personi

Adelina Tahiri para pak javësh u bë nënë për herë të parë.Ajo dhe avokati më i pasur në Maqedoni, Serjozha Markov u bënë prindër të një djali të cilët e pagëzuan me emrin, Jon, shkruan lajmi.netSiç duket, Tahiri tashmë e ka kuptuar rëndësinë e të qenurit nënë pasi është duke e përjetuar momentalisht.Ajo së fundmi, solli një video të nënës së saj në Instagram bashkë me djalin gjersa thotë disa fjalë: “Të dua nënë”.Adelina është kopja më e bukur e nënës së saj të cilat shfaqen tejet në formë.Ndryshe, këngëtarja 26 vjeçare po shijon çdo moment të jetës pranë djalit të saj, Jonit ku së shpejti pritet të sjell një këngë për të.

Read More »

Angela Martini po e ‘çmend’ të dashurin me këto foto

Modelja e njohur nga Shqipëria, Angela Martni thuajse çdo ditë freskon rrjetet sociale me poza të ndryshme.Martini, nuk përton që me anë të paraqitjeve të ndryshme të tregojë edhe më shumë se që duhet, shkruan Indeksonline.Janë linjat e trupit të saj, ato të cilat mund t’i ëndërrojë secila femër.Kujtojmë se muaj më parë, Martini është martuar me biznesemenin rumun, Dragos Savulescu, i cili duket të jetë shumë i dhënë pas saj.

Read More »

Dua Lipa po e shijon jetën me të dashurin, shikoni çfarë foto ka postuar

Dua Lipa shkëlqen në koncertin e “Jaguarit” në AmsterdamSë fundmi, këngëtarja shqiptare është gjendur në Berlin, për të punuar rreth projekteve të saj të radhës.Në çdo udhëtim, Dua shoqërohet nga i dashuri i saj, Isaac Carew, me të cilin është në lidhje tash e sa kohë.Çifti ruajnë një harmoni shumë të mirë me njëri-tjetrit, dhe këtë e tregojnë edhe në imazhet që ndajnë me fansat në rrjetet sociale. Së fundmi, ka qenë Isaac, ai i cili ka publikuar për ndjekësit e saj në Instagram një kolazh fotografish, ku shfaqet në çaste intime me të dashurën e tij shqiptare.Madje, në një prej imazheve, këngëtarja 23-vjeçare shfaqet teka ia kap të pasmet të dashurit, ndërsa ai është i zhveshur.Fotografia në fjalë ka pasuar me pëlqime dhe komente të shumta nga ana e fansave.

Read More »

Nuk përmbahet Yllka Kuqi, bëjnë skena intime me të dashurin në publik

Yllka Kuqi është njëra nga këngëtaret që komentohet shumë për pamjen e saj.Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet duke shkëmbyer puthje me bashkëshortin e saj.Në këto imazhe, shohim që çifti po vazhdon akoma pushimet.Ndryshe, ata kanë vite të martuar dhe konsiderohen si një nga ciftet me më shumë harmoni në lidhjen e tyre.

Read More »

Besi ‘bashkë’ me Kim Jong-un, ia rrëfen dashurin e tij të madhe

Aktori i njohur i humorit shqiptar nuk lë ditë pa sjellë një nga ‘risitë’ e tij. Bëhet fjalë për Bes Kallakun. Shpesh herë ai poston foto me personalitete të famshëm botërorë, që sigurisht janë montazhe, por mënyra se si i trajton bën që të gjithë ndjekësit të fokusohen në postimet e Besit.Ditën e sotme humoristi ka publikuar një foto me Kryeministrin e Koresë së Veriut, Kim Jong-un. Teksa shihen në një tavolinë zyrtare, dyshja po diskutonte për dashurinë më të madhe të Bes Kallakut, domaten.“Nigjo mu, domotja osht frut edhe jo perim, ne latinisht i thone “solanum lycopersicum”, edhe mbaje mend se nuk ta perseris mo,”- shkruan aktori krahas fotos. Sigurisht që ka shkaktuar shumë të qeshura dhe kjo vihet re tek komentet që kanë vërshuar në postim.

Read More »

Dua Lipa poston një foto tejet të nxehtë me të dashurin

Çifti i njohur dhe shumë i dashur, prej ditësh po qëndrojnë në Ibiza, ku po shijojnë një periudhë mjaft të bukur bashkë.Shkas për këtë periudhë kaq argëtuese, ishte ditëlindja e 23-të e Duas, të cilën zgjodhi ta festoi mes miqsh e familjarësh, e natyrisht edhe pranë të dashurit Isaac Carew.Dyshja, janë të lidhur tashmë prej kohësh, dhe gjithçka po duket të shkojë mirë mes tyre.Se po e shijojnë pafundësisht praninë e njëri-tjetrit, flasin imazhet dhe videot që Dua publikon.Por, me raste dinë të jenë mjaft tundues me publikimet e tyre, njësoj si postimi i bërë minuta më parë.

Read More »

Anjeza Maja me fjalë befasuese për të dashurin e saj

Moderatorja e njohur Anjeza Maja është një ndër figurat më të bukura të ekranit shqiptar.Prej vitesh në televizion, Anjeza ka arritur ta mbajë fansat e lidhur pas vetes. Ajo është e bukur, e zonja, por edhe me një trup perfekt. Ushtrohet rregullisht në palestër dhe së shpejti do të hapë një biznes të sajin.Këto janë disa nga temat kryesore për të cilat ka folur Anjeza në një intervistë për Revistën Who. Si gjithmonë dashuria, partneri, kanë shumë interes për fansat e Anjezës, por jo vetëm. Ajo ka treguar se për momentin nuk ka dikë në krah, por si çdo vajzë ëndërron të ketë një person që e plotëson atë. Anjeza është gati për një kapitull të ri…“Dua të kem dikë, atë dikë-në që duan të gjitha vajzat. Të më dojë për atë që ai gjen tek unë, por nuk është e lehtë. Kur isha më e re mendoja se vitet nuk ikin dhe se mundësitë do të ishin më kuti prej ari, por nuk është gjithmonë kështu. Jeta është fat dhe e kam bindje. Tani, shpresoj që ky fati im mos të vonojë shumë. Nuk kam humor për p..

Read More »

Kështu e quan Dua Lipa të dashurin e saj

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa nuk ndahet për asnjë moment nga i dashuri i saj, Isaac Carew.Pas ribashkimit, Dua ka publikuar imazhe dhe video të llojllojshme së bashku me të, e cila është tejet e dashuruar, shkruan lajmi net.Edhe kësaj radhe, Lipa ndau një imazh me ndjekësit teksa e ka fotografuar nga makina të dashurin e saj: “Zemra ime, djalë engjull”, shkruan ajo.Dua në profilin zyrtar në Instagram, ka bërë të ditur se nesër vjen në Kosovë për festivalin e madh “Sunny Hill”, që mbahet me 10, 11 dhe 12 gusht.Mbase edhe i dashuri i Duas do jetë në Prishtinë bashkë me artisten…

Read More »