Home / Tag Archives: dashurine (page 2)

Tag Archives: dashurine

Tara e puth në faqe, Afrona emocionohet

Tara e puth në faqe, Afrona emocionohet

Tara qysh në lindje u bë pjesë e medieve dhe nuk iu nda atyre thuajse çdo ditë. Nuk mund të ndodh ndryshe kur nënën e ke aktore të famshme e babain këngëtar. Tara tani është e privilegjuar edhe nga Afrona dhe Adonisi pas ndarjes së prindërve të saj, përcjell ORAinfo. …

Read More »

Karim Benzema nuk është normal, shikoni çfarë ka bërë

Karim Benzema nuk është normal, shikoni çfarë ka bërë

Karim Benzema i ka refuzuar dy oferta për t’u larguar nga Real Madridi, raporton Don Balon. Presidenti i gjigantit spanjoll, Florentino Perez, është i etur të bëjë ndryshime në skuadër, veçanërisht duke e ndërruar komplet vijën e sulmit, në mënyrë që ta rikthejë në formë skuadrën. Edhe pse nuk e …

Read More »

Ja si e festuan Andrra dhe Sinani përvjetorin e martesës

Ja si e festuan Andrra dhe Sinani përvjetorin e martesës

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë çift shumë i dashur për publiun. Dyshja dje kanë shënuar një datë të rëndësishme për ta, e që ishte përvjetori i tretë i martesës, shkruan lajmi. Andrra u befasua në mënyrën më të mirë nga bashkëshorti, duke i sjellë një buqetë me trëndafila si …

Read More »