Home / Tag Archives: dashurine (page 3)

Tag Archives: dashurine

Sevgi e Shahin ‘çmenden’ pas Yusufit prapa kamerave

Sevgi e Shahin ‘çmenden’ pas Yusufit prapa kamerave

Fëmijët ku janë aktorë në çdo serial ata marrin gjithë dashurinë e kolegëve të tyre të mëdhenj. E njëjta po ndodh edhe për ‘Yusufin’, vogëlushi i serialit ‘Beni Affet’ që i ka bërë për vete të gjithë stafin, përcjell ORAvip. Prapa kamerave ai nuk lëshohet nga dora e tyre. Segvi …

Read More »

Rubi një gjyshe seksi, ja si duket ajo në këtë moshë

Rubi një gjyshe seksi, ja si duket ajo në këtë moshë

Edhe bashkëshorti i “Rubit” tejet tërheqës Dikush mund të çuditet se femra ndër më të bukurat në Amerikën Latine, Barbara Mori gëzon edhe epitetin e gjyshes. Aktorja 40 vjeçare vitin e kaluar është bekuar me një mbesë të cilën e kanë pagëzuar Mila. Djali i saj tashmë 18 vjeç, Sergio …

Read More »

Dhurata Dora merr një dhuratë të papritur

Dhurata Dora merr një dhuratë të papritur

Një prej artisteve më të pëlqyera aktualisht është edhe Dhurata Dora. Projektet e Dhuratës po rezultojnë shumë të suksesshme, andaj ka një numër të madh fansash rreth vetes që përcjellin çdo lëvizje të saj, shkruan lajmi.net.   Si shumë prej artistëve të tjerë, edhe kjo këngëtare kohë pas kohe pranon …

Read More »

I keni parë të gjitha, por a e keni parë gruan e Savashit

I keni parë të gjitha, por a e keni parë gruan e Savashit

Seriali,Dashuri dhe ndëshkim ka kohë që është shfaqur në  ekranet televizive shqiptare. Protagonistët kryesor të këtij seriali ishin, Savashi dhe Jasemini, të cilët luftuan gjatë për ta jetuar dashurinë e tyre, transmeton ORAvip. Sot, kanë ndryshuar jeta e të dy aktorëve që dikur ishin shumë të adhuruar nga publiku. Murat …

Read More »

Motra e Adelinës prezanton dashurinë e saj

Motra e Adelinës prezanton dashurinë e saj

Ema Ismaili motra e mesme e Adelinës dhe Zanfinës, ka vendos që më në fund të na tregoj një person shumë të dashur të saj. Të gjithë e dimë se Ema është në një lidhje dashurie, por akoma nuk është konfirmuar nga vet bukuroshja se a është fejuar, apo është …

Read More »