Home / Tag Archives: dashurine (page 4)

Tag Archives: dashurine

Shikoni çka bën Geti kur Marina është në punë

Shikoni çka bën Geti kur Marina është në punë

Reperi i njohur Getoar Selimi po dashurohet çdo herë e më shumë në gruan e tij. Ai dhe Marina lidhjen e tij të dashurisë e nisën vite më pare ndërsa 2017-ta do të mbahet gjatë mend nga ta, shkruan lajmi.net Kjo për faktin se dashurinë e tyre e kurorëzuan me …

Read More »

Ҁfarë po ndodh me ҁiftin…Marina e heqë mbiemrin e Getit…

Ҁfarë po ndodh me ҁiftin…Marina e heqë mbiemrin e Getit…

Moderatorja dhe prezantuesja, Marina Vjollca këtë verë që lamë pas i dha fund beqarisë. Ajo dhe lideri i grupit ‘’Babastars’’ Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. E, siç e do zakoni gruaja merrë mbiemrin e bashkëshortit poashtu edhe Marina.Bukuroshja javë më parë përbri mbiemrit të vajzërisë kishte shtuar …

Read More »

Adelina me fjalë emocionuese i uron ditëlindjen burrit të saj

Adelina me fjalë emocionuese i uron ditëlindjen burrit të saj

Adelina Ismaili bëri bujë me vetëm një paraqitje në skenë dhe sërish u rikthya edhe në media, përcjell ORAinfo. Këngëtarja kosovare që dikur karakterizohej për rebelizmin e saj tani është rikthyer në një familjare të mirë. Ajo së fundi ka uruar ditëlindjen burrit të saj me fjalët më të përzgjedhura …

Read More »

Publikohen momentet magjike nga dasma e Marinës e Getit

Publikohen momentet magjike nga dasma e Marinës e Getit

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një ndër çiftet më simpatike në shobizn shqiptar. Ato kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë më datën 10 shtator të këtij viti. Së fundmi, pas 3 muaj nga cermonia, është publikuar një video përmbledhëse me momentet më të bukura gjatë martesës. Në video shfaqet …

Read More »

Pato ‘çmend’ Milanin me një deklaratë bombastike

Pato ‘çmend’ Milanin me një deklaratë bombastike

Ish sulmuesi brazilian i Milanit, Alexandre Pato, përdori  faqen zyrtare të Twitter për të shprehur dashurinë e tij për ish-klubin e tij, përcjell ORAinfo. Llogaria zyrtare e Twitter e Milanit kishte postuar një gol të shënuar nga braziliani i ndihmuar nga bashkëlojtari i tij Ronaldinho nga sezoni 2009/2010 kundër Cagliarit …

Read More »

Zbulohet gjinia e fëmiut që po presin Besniku dhe Lolita

Zbulohet gjinia e fëmiut që po presin Besniku dhe Lolita

Në fund të muajit shtator, vokalisti i grupit NRG Band, Besnik Qaka kurorëzoi dashurinë e tij në martesë me bukuroshen Lolita. Ndërkohë që është përfolur se Lolita është në pritje të ëmbël, më në fund, Besniku ka konfirmuar se bashkëshortja e tij është 5 muajshe shtatzënë. Në një intervistë të …

Read More »

Më në fund Zanfina zbulon dashurin e saj!

Më në fund Zanfina zbulon dashurin e saj!

Këngëtarja që njihet për dukjen dhe linjat e saj trupore, Zanfina Ismaili duke qenë se që nga fëmijëria është pjesë e skenës muzikore ka fansa të shumtë në mbarë trojet shqiptare. Duke qenë e tillë, Zanfina përkujdeset që në një farë mënyre të ju qëndrojë afër atyre pëmes postimeve të …

Read More »