Home / Tag Archives: dashurise

Tag Archives: dashurise

Jonida nuk duroi më i kthehet ‘dashurisë’ së vjetër

Këngëtarja Jonida Maliqi nuk po mund të rehatohet me ngjyrën e saj të flokëve. Për një periudhë të shkurtër kohore i ka ndryshuar disa ngjyra dhe prapë se prapë i është rikthyer ‘dashurisë’ së vjetër, të cilën tani nae dëshmoj se e ka të preferuarën, shkruan lajmi.net Jonida, hoqi dorë edhe nga ngjyra e bardhë dhe tani sapo e ka publikuar një video ku shihet sërish me flokë të zeza. Ky ndryshim u ka pëlqyer mjaft shumë fansave të cilët pranë videos i kanë lënë komente shumë pozitive. Ajo qe një kohë të gjatë është shkëputur nga muzika dhe është fokusuar në biznesin e saj privat i cili duket se po vazhdon ti ecën shumë mirë. My Self My Hair My Business Rikthim ne identitet @emmastyling A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on Jul 17, 2018 at 7:54am PDT

Read More »