Daut Haradinaj e Luan Haradinaj drekojnë bashkë, këto janë ushqimet tradicionale

Speca, domate, djathë e suxhuk, Daut Haradinaj e Luan Haradinaj drekojnë bashkë. Kandidati për kryetar të…

Ja pse Daut Haradinaj dha dorëheqje nga posti i deputetit

Daut Haradinaj tregon pse dha dorëheqje nga posti i deputetit. Anëtari i AAK-së, Daut Haradinaj ka…

“U bëtë bashkë si ikona të përjetshme”

Haradinaj publikon fotografinë e Cimës te varri i Lecit: U bëtë bashkë si ikona të përjetshme.…

Daut Haradinaj prezanton projektin që bashkon gjeneralët shqiptarë e të NATO-s,

Ky projekt do të quhet ‘’Kodi i Gjeneralëve’’ Ish-shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj,…

“Urime Albin, mbaji fjalët”, porosit Daut Haradinaj

Daut Haradinaj ka reaguar pas zgjedhjes së qeverisë së re të kryesuar nga Albin Kurti. Albin…

Pasi u kandidua për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj dorëhiqet edhe nga ky post

Ish-shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj, ka dhenë dorëheqje nga pozita e kryetarit të…

Dauti kandidat i AAK-së për komunën e Prishtinës

Daut Haradinaj kandidat i AAK-së për komunën e Prishtinës. Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, ka bërë…

Kështu e uron bashkëshortja – Rexhep Selimin në ditëlindjen e 50-të

Shqipe Mehmeti Selimi, bashkëshortja e ish-shefit të GP-së së Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, e ka uruar…

Rexhep Selimi sot feston ditëlindjen, kështu e uron Daut Haradinaj

Deputeti i rizgjedhur i AAK-së, Daut Haradinaj ia ka uruar ditëlindjen Rexhep Selimit. “Miku im Rexhë,…

Daut Haradinaj flet pas dorëheqjes së Meliza Haradinajt: Ajo është grua e fortë dhe e ndershme, për zhurmën rreth votave të gjendet përgjegjësi

Daut Haradinaj: Meliza Haradinaj-Stublla është grua e fortë dhe e ndershme, për zhurmën rreth votave të…

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës me tre deputetë nga Deçani

AAK-ja me tre deputetë nga Deçani. Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), që drejtohet nga Ramush…

Del lista e deputetëve të AAK-së.

Publikohet lista e deputetëve të AAK-së. Tashmë është publikuar edhe lista me emrat e deputetëve të…