Calabria – Milan, më në fund ka nisur të lëvizë diçka

Paolo Maldini po diskuton personalisht mbi rinovimet e futbollistëve dhe sigurisht që ka çështje delikate si…

Shuhet ëndrra e madhe për Calabria!

Pavarësisht sezonit të shkëlqyeshëm të luajtur, Davide Calabria nuk është në mesin e skuadrës së Roberto…

Pioli pritet t’i bëjë dy ndryshime në formacionin kundër Lazios

Milan sapo është kthyer nga humbja zhgënjyese në San Siro kundër Sassuolo dhe duhet të reagojë.…

Parma – Milan, formacionet e mundshme

Formacionet e mundshme: Parma – Milan. AC Milan do të zhvillojë ndeshjen e ardhshme në Serie…